•  

За Рівненського прокурора Таргонія просять 97 тис. грн. залогу

1100
За Рівненського прокурора Таргонія просять 97 тис. грн. залогу

РІВНЕНСЬКОМУ "УЛЮБЛЕНЦЮ САШКА БІЛОГО" - ПРОКУРОРУ ТАРГОНІЮ, ЯКИЙ ПІСЛЯ ЗАТРИМАННІ НА ХАБАРІ, ТЕЛЕФОНУВАВ МАМАІ ВІДПРОСИТИСЯ ДО ТУАЛЕТУ, СУД УХВАЛИВ ЗАЛОГ НА 25 ТИСЯЧ БІЛЬШЕ ЙОГО РІЧНОГО ОФІЦІЙНОГО ДОХОДУ.

Сьогодні, 4 липня, Рівненський міський суд засудив до 60 діб арешту прокурора прокуратури Рівненського району Андрія Таргонія, напередодні затриманого за підозрою в отриманні хабаря в розмірі 50 тисяч гривень. Термін дії арешту закінчується 1 вересня 2015, прокурора обвинувачують за вчинення злочину за частиною 3 статті 368 КК.

Суд також встановив розмір застави, що може бути внесений за підозрюваного - 80 мінімальних заробітних плат, тобто, 97400 гривень. Сім'я прокурора і він сам поки не коментують, чи будуть вони вносити суму на заставу.

У той же час, "Прокурорська правда" проаналізувала декларацію про доходи Таргонія - за минулий рік він офіційно заробив 72 500 гривень, і не має ні власного житла, ні автотранспорту. При цьому, Таргоній в 2014 році погасив 25 тисяч за кредитним договором.

Сам Таргоній заявив, що розмір встановленої судом застави надто високий з урахуванням того, що він є держслужбовцем. "Проти мене немає ніяких доказів, крім показань злочинця, який оголошений в розшук", - сказав прокурор.

Мати затриманого Ірина Таргоній додала, що вважає кримінальну справу стосовно її сина замовною. "Ця справа замовлено вищим керівництвом МВС та окремими керівниками Рівненської прокуратури, і ми це доведемо", - уклала вона.

Посилання на джерело: http://prokurorska-pravda.today/

Коментарі