•  

За Рябішина заступився ставленик Януковича

7260
За Рябішина заступився ставленик Януковича


Ставленик Януковича проштовхує Рябішина на посаду голови Апеляційного суду Полтавської області.

«Я керував і буду керувати полтавськими судами. Мене поставив Янукович. І я всіх поставлю на місце, якщо це буде необхідно», - таку обіцянку давав полтавській громаді Олександр Касмінін.

І перебуваючи зараз у Києві на «Печерських пагорбах», в мантії судді Конституційного Суду України, він справно дотримує своє слово.

Як стало відомо з інсайдерських джерел в Полтавському апеляційному суді, Касмінін особисто телефонує всім причетним до голосування суддям і наполегливо "просить" віддати свої голоси за його намісника Рябішина.

Про даний факт знають вже всі секретарі та помічники суддів. І у деяких з них виникають запитання, як це можливо, що після Революції гідності, колишній ставленик Януковича, й досі знаходиться «у руля»?

Додатковим приводом для гніву Касмініна став той факт, що на зборах суддів цивільної палати за його протеже (Рябішина) проголосувало лише 6 суддів з 26. А Секретарю судової палати, Мілашу Сергію (хрещеному батьку Касмініна) довелось особисто викликати «на килим» незгодних і примушувати віддати свій голос за "правильну" людину - Андрія Рябішина.

Враховуючи серйозність ситуації та інформацію, якою наразі володіє «Останній Бастіон», будуть написанні заяви до відповідних правоохоронних органів з метою проведення необхідної перевірки та притягнення до відповідальності суддів, які порочать українське судочинство.

Коментарі