•  

​За тиждень роботи поліції кияни стали менше красти і вживати наркотики

110
​За тиждень роботи поліції кияни стали менше красти і вживати наркотики

За словами шефа патрульної поліції Олександра Фацевича, у середньому поліцейські за добу обслуговують півтори тисяч викликів. На місце правопорушення екіпаж прибуває за 5-10 хвилин. «Скоротилась кількість крадіжок на 15%, кількість угонів на 41 %, а злочини в сфері обігу наркотиків -- на 30%», -- такі дані озвучив він на колегії Міністерства внутрішніх справ 10 липня 2015 року.

Але не все так бузхмарно.Міністр внутрішніх справ на колегії зізнався: запровадження нової патрульної служби зустріло деякий опір збоку старої міліції.

«За ці кілька днів ми побачили, кілька досить неприємних епізодів комунікації нових поліцейських з так званою «старою міліцією». Подекуди прекрасно спрацювали: в Голосіївському районі, інших. Подекуди є неприпустимі речі. В зв'язку з цим мною прийнято рішення про звільнення кількох офіцерів київського главку,» -- стрверджує міністр.

«На прем’єр-міністр України, застеріг поліцейських, щоб вони замість охорони правопорядку, не виконували невластиву їм роботу. «Я прошу вас розглянути питання того, що не може патрульна поліціярозганяти стихійну торгівлю. Не для цього ми тренували цих людей, щоб вони за бабцею з цигарками ганялися», -- зауважив Арсеній Яценюк.

Президент, який був присутній на колегії розказав, що планує розповсюдити позитивний досвід поліції на всю Україну і за її прикладом реформувати всі правоохоронні органи. Петро Порошенко схвально відгукнувся про роботу столичних поліцейських і пообіцяв Еку Згуладзе призначити главою Національної поліції. 

Коментарі