•  

За вбивство громадянина на блокпосту судитимуть міліціонера з Полтави

660
За вбивство громадянина на блокпосту судитимуть міліціонера з Полтави

Слідчим управлінням прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство), ст.128 (необережне тяжке тілесне ушкодження) та ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) КК України стосовно міліціонера, який убив на блокпосту чоловіка.

Під час досудового розслідування встановлено, що в кінці 2014 року помічник начальника Чутівського РВ УМВС України в Полтавській області прибув з відрядженням в Донецьку область з метою несення служби по охороні громадського порядку в районах проведення АТО та виконання завдань, визначених Законом України «Про боротьбу з тероризмом ».

17 грудня 2014 міліціонер ніс службу на блокпосту, розташованому в місті Костянтинівка Донецької області. Зупинивши один з автомобілів для перевірки документів, між правоохоронцем і пасажирами авто виник конфлікт і міліціонер зробив постріл з автомата. Через отримані травми пасажир автомобіля помер на місці, водій отримав поранення.

Після скоєного, правоохоронцю деякий час вдавалося приховувати факт злочину. Однак згодом, за клопотанням прокуратури Донеччини, за вбивство людини міліціонер був заарештований. Зараз обвинувальний акт спрямований до суду.

Санкція статті передбачає від 10 до 15 років позбавлення волі.

Коментарі