•  

Заборгованість до Пенсійного фонду Полтавської області становить вже 142 млн. гривень

110
Заборгованість до Пенсійного фонду Полтавської області становить вже 142 млн. гривень

Станом на 1 вересня заборгованість до бюджету Фонду становить майже 142 млн. гривень. Представники Пенсійного фонду констатують, що ця сума продовжує зростати і надалі (плюс ще 1 мільйон гривень боргу за вересень місяць).

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Причому у структурі загального боргу 12% складає борг економічно активних підприємств, а левова частка - 88% - це кошти, які завинили пенсіонерам підприємства, що знаходяться в процедурі банкрутства.

У зоні особливої уваги перебувають 68 платників, які, повністю розрахувавшись зі своїми працівниками по заробітній платі, не сплатили до бюджету Фонду 10,4 млн.грн. У числі цих боржників такі підприємства, як ДП «Жовтневий спиртзавод», Миргородський гренажний завод, ДП «Лохвицький спирткомінат», ВАТ «Полтавафарфор», ПАТ «Тепловозоремонтний завод», Зіньківське ВУ ЖКГ. Серед вищеназваних підприємств 37 вважаються економічно активними, тому саме на них лежить найбільша відповідальність не тільки за своєчасні розрахунки, а й за майбутню пенсію працівників, які втрачають свій страховий стаж.

Довідково: для виплати повних і своєчасних пенсій щомісяця витрачається понад 715 млн. гривень. Наразі літні люди мають можливість одержувати соціальні гарантії тільки завдяки додатковим коштам із Державного бюджету. Але подальше збільшення дотацій з боку держави у складній соціально-економічній ситуації стає неможливим. 

Коментарі