•  

«Задави гусака» – полтавські иліти запрошують на новий флешмоб (ФОТО)

3410
«Задави гусака» – полтавські иліти запрошують на новий флешмоб (ФОТО)

Після «успіху» попереднього флешмобу «Замучай котика», голова Полтавської ОДА Валерій Головко організовує новий піар-хід. Разом із прокурорами та НКВДстами він оголошує новий етап флешмобу – «Задави гусака».

Раніше Головко оголошував флешмоб «Замучай котика»

Дійство відбудеться сьогодні на болотах поблизу с. Портнівка Полтавського району. Посадовець запрошує всіх охочих долучитися до знищення беззахисних птахів.

Вочевидь, Головко розраховує на присутність психічнохворих рекламних агентів комбікорму.

Фото рекламного агента Purina зі зразком продукції

Повідомляється, на болотах буде особистий прийом громадян прокурором Полтавської області, головним НКВДстом та їх прислугою.

Фото з флешмобу 

Зазначимо, роботу голови Полтавської облдержадміністрації Валерія Головка визнали одною з найгірших за І півріччя 2017 року. У рейтингу діяльності голів ОДА Головко – шостий з кінця – на 19 із 24 місць. Після цього голова ОДА скликав попів і чиновників молитися за зростання рейтингу. Також він почав закликати громадян фотографуватися з хатніми тваринками. Це не допомогло, і тепер посадовець скликає всіх на ритуальне полювання.

«ОБ» доводить Валерію Головко до відома, що сьогоднішня субота – робочий день, у який він як голова облдержадміністрації повинен працювати для виведення області з прірви і покращення рівня життя кожного полтавця, а не проводити окультні дійства. 

Цікаво: 

Звичай жертвопринесення сягає глибокої давнини. У політеїстичних релігіях жертвопринесення часто зводилося до спроб умилостивити богів за допомогою піднесення їм дарів і їжі, проте також вони служили засобом вираження подяки, відданості богам або демонстрації власної нікчемності. Широке поширення жертвопринесення свідчить про те, що воно відповідало глибоким психологічним потребам людей.

Жертвопринесення тварин і кровопускання були спільною рисою багатьох свят цивілізації Майя. Ці ритуали проводилися регулярно. Людські жертвопринесення були набагато менш поширеним явищем і були прив'язані до таких подій як немилість фортуни, війна і освячення нових лідерів або храмів.

У Мозамбіку досі зберігся ритуал вбивства лисих чоловіків. За віруванням тубільців, це нібито приносять удачу, повідомляє видання «The Guardian».

Поліція Мозамбіку попереджає жителів країни, які страждають облисінням, що їх життю може загрожувати небезпека.

Про існування проблеми заговорили після жорстокого вбивства двох лисих чоловіків, що сталося в окрузі Міланж в декількох кілометрах від кордону з Малаві. У одного із загиблих була відрізана голова і витягнуті внутрішні органи.

За словами представника поліції Інасіо Діни (Inacio Dina), мотиви вбивства зв'язані з забобонами, які поширені в цьому регіоні. «Місцеві жителі вважають, що лисі люди багаті», – пояснив він.

Коментарі