•  

Задушенням закінчилося спільне «посипання» бувалих друзів на Старий Новий рік

1100
Задушенням закінчилося спільне «посипання» бувалих друзів на Старий Новий рік

64 річний пенсіонер, прийшовши посипати до свого товарища-однолітка у Старий Новий рік 14 січня, весь день пропив алкоголь із господарем, а наприкінці пиятики жорстоко задушив його.

Як повідомляє прес-служба МВС, розслідування показало, що причиною вбивства стала оковита.

64-річний раніше судимий мешканець Полтави товаришував з жертвою та часто випивав з ним. Затриманий по «гарячих слідах» одразу зізнався у скоєному і зараз розкаюється.

Вбивця розповів, що під свято прийшов до свого товариша посипати та приніс пляшку горілки. Випивши її, господар дістав із бару ще горілки. Та й цього виявилося замало, та чоловіки купили в магазині літр вина. Під час пиятики і виник конфлікт, причину якого підозрюваний згадати не може. Та все пояснює великою кількістю випитого.

Наразі підозрюваний у скоєному зізнався, свою вину визнав повністю. Медики констатували, що смерть чоловіка настала від механічної асфіксії, внаслідок здавлювання шиї тупими предметами. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.

Коментарі