•  

Загинув ще один герой з Полтавщини. Світла пам'ять…

6600
Загинув ще один герой з Полтавщини. Світла пам'ять…

Вночі 18 січня загинув миргородець Сергій Никоненко 1962 року народження. У результаті нічного обстрілу з боку терористів, так званої «ЛНР», системами «Град» села Трьохізбенка Новоайдарського району, снаряд влучив у школу, де перебували бійці. Миргородець отримав численні поранення. Від отриманих травм, несумісних з життям, герой помер у лікарні міста Щастя.

Він був розвідником батальйону "Айдар".

Інформація про його героїзм на Полтавщину доходила давно. Але з метою безпеки ніколи і ніким не оприлюднювалася.

Терористи його голову оцінили у 450 тис. доларів. Він один був вартий цілого батальйону. І бійці, і волонтери знали, що за цим розвідником полюють терористи. Тому його оберігали як могли.

На офіційні сторінці батальйону «Айдар» повідомляється, що Сергій Никоненко був батьком і братом для своїх бійців. І він назавжди залишиться в їхній пам’яті таким, яким був насправді – небагатослівним, урівноваженим та мудрим.

" Наш побратим загинув о 4:15. Я Серьожу Никоненка знала давно. Але тісно спілкуватися ми почали із початку літа. Як хочеться проснутися і відчути, що це неправда, що він ось зателефонує і сміючись скаже: все добре, не хвилюйтеся, я в вогні не горю і в воді не тону. Нещодавно ми вітали його з днем народження і він був надзвичайно щасливим, казав нам, що такі чудові дні народження він міг би перелічити на одній руці, а цей - особливий, бо пройшла вдало операція і ми разом раділи успіхам наших воїнів, він говорив, що ми скоро побачимось. І ось таке. Це була надзвичайно розумна, весела і в той же час відчайдушна людина. Мав дві вищі освіти", – крізь сльози говорить волонтер Олена Синельник.

Коментарі