•  

Захід виключить друзів Путіна з світової економіки

220
 Захід виключить друзів Путіна з світової економіки

У своїй редакційній статті Times пише, що Путін залишається "глухий до традиційної дипломатії з моменту вторгнення в Крим і дестабілізації ситуації в Україні". Щоби привернути його увагу, Times вважає за необхідне заморозити рахунки його друзів.

Через рік після того, як малайзійський "Боїнг" був збитий в небі над Україною, Кремль як і раніше відкидає свою причетність до теракту.

Москва є перешкодою на шляху до досягнення миру на Україну, порушуючи як дух, так і букву мінських угод, пише Times. Росія намагається послабити американські та європейські санкції, не змінюючи своєї поведінки.

Росія сподівається, що час зведе нанівець лють Заходу у відповідь на спроби Москви перекроїти кордони Європи в XXI столітті і її роль у трагедії рейсу MH17, пише Times.

Але, продовжує видання, старі друзі і найближчі подільники Путіна - його ахіллесова п'ята. Times пропонує чинити на них вплив за допомогою міжнародної фінансової системи.

Як пише видання, ще в 2007 році ЦРУ оцінила стан Путіна в 40 млрд доларів (зараз близько 200 млрд. - ОБ).

Ніхто з цих людей, в числі яких називають Геннадія Тимченко і Аркадія Ротенберга, ніколи не звинувачувався в корупції, і вони заперечують, що здійснювали протизаконні дії.

Однак Times пише про те, що по обидва боки Атлантики склався консенсус, нібито Путін допомагав збагатитися цим людям, коли перебував при владі, знаючи, що вони допоможуть у свій час і йому.

Видання вважає, що близьких друзів Путіна необхідно ізолювати, виключити з світової економіки до тих пір, поки Україна знову не відновить контроль над своєю територією, а Росія не буде цілком співпрацювати зі слідством у справі MH17.

Відділ моніторингу

Останній Бастіон

Коментарі