•  

Захист Кернеса незадоволений, що його судитимуть в Полтаві

1870
Захист Кернеса незадоволений, що його судитимуть в Полтаві

Адвокат Кернеса висловила здивування, що суд вирішив перенести розгляд справи саме в Полтаву, хоча ГПУ наполягала на визначенні суду в межах Києва.

Захист мера Харкова Геннадія Кернеса, який обвинувачується у скоєнні тяжкого злочину проти особистості, вважає, що Вищий спеціалізований суд України з розгляду кримінальних і цивільних справ перестрахувався, перенісши розгляд його справи з Харкова до Полтави. Як передає УНІАН, про це заявила адвокат Кернеса Юлія Плетньова сьогодні в коментарі журналістам після завершення засідання Вищого спецсуду.

"Даним рішенням, звичайно, я незадоволена. На мій погляд, сторона захисту переконливо виклала свою позицію про перенесення засідання. Я вважаю, що в даному випадку суд просто перестрахувався і прийняв таке рішення", - сказала Плетньова.

Також адвокат висловила здивування, що суд вирішив перенести розгляд справи саме в Полтаву, хоча ГПУ наполягала на визначенні суду в межах Києва. Однак, зазначила вона, на чому грунтується таке рішення, буде відомо після оголошення судом повного тексту постанови.

Відповідаючи на питання, чи буде з'являтися Кернес на судові засідання, Плетньова сказала: "Звичайно, на нього покладені будуть обов'язки і він зобов'язаний буде з'являтися".

Як повідомлялося раніше, сьогодні, 2 квітня, Вищий спецсуд прийняв рішення направити кримінальне провадження щодо Кернеса в Київський районний суд Полтави з Дзержинського районного суду Харкова.

Коментарі