•  

Захистимо народ від брехні «захисників» простих людей

12100
Захистимо народ від брехні «захисників» простих людей

Одіозний нардеп від Полтавщини Сергій Каплін черговий раз виходить на «захист» простих людей. Полтавці вже на власній шкурі змогли відчути «захист» «захисника» простих і знедолених. Сотні обіцянок перед кожною каденцією до ВР, сотні бордів, десятки приймалень, тисячі працівників, що справно доносили газету його «простих» людей до усіх під’їздів та будинків міста, навіть видерся на дах разом зі своїм протеже-тренером Шамотою, навіть дерево спиляв власноруч. Хоча тяжіння до дереворубства в нього простежувалось і після обрання. Рубанина сокирою кабінету Мамая, до речі, власності громади, за яку він обіцяв та так і не сплатив ні кошти (сума рахунку близько 30 тисяч гривень). Напевно у «захисника» просто не знайшлось зайвих грошей, адже живе бідно і помірно. Чи не так?

«Останній Бастіон» вирішив пригадати всю брехню, що встиг наплести Сергій Каплін за останній рік, щоб зрозуміти, кого і від кого збирається «захистити» людей нардеп від Полтавщини.

Для початку про нелегку долю одного з «найбідніших» Нардепів від "Блоку Петра Порошенка".

Сергій Каплін має шостий "Айфон", але звісно, навіть не має уявлення про його ціну:

"Я не знаю, чесно кажучи, скільки коштує мій телефон. У мене шостий" Айфон ". Мені на мій день народження 15 грудня 2014 подарували мої помічники, мої колеги", - говорить Каплін.

Припускає, що такий мобільний коштує 10-11 тисяч гривень. Насправді - у два рази більше.

Сьогодні Каплін не на жарт бореться за титул самого бідного депутата. Він не просто виживає на одну депутатську зарплату, а і прагне заробляти ще менше, принаймні офіційно - пропонує знизити зарплату народним обранцям до 3,5 тис. грн.

"У мене є кілька приймалень по всій Україні, які фінансуються моєю командою. Що стосується доходів - ну, звичайно, є заощадження моєї сім'ї. Є заощадження моєї команди", - виправдовується Каплін.

На питання, скільки він задекларував доходів за минулий рік, відповісти відразу не може. Називає приблизну суму: "Здається, десь до 200 тисяч гривень". Офіційно задекларована сума - 173 тис. 505 грн. 76 коп. У декларації Капліна немає ніякої машини.

"У мене є автомобіль. Точніше, я користуюся автомобілем. У мене є угода. Він переобладнаний на газову установку. Я плачу за нього кредит. Ну, скажімо наша команда платить за нього кредит. Там, здається, 2,5 або три тисячі щомісяця ", - переконує Каплін і каже, що марка авто - Toyota Camry.

А ось після засідання депутат Каплін чомусь від'їжджає від Верховної Ради на розкішному джипі Toyota Land Cruiser Prado, вартістю мінімум мільйон гривень. На наступному сесійному тижні Каплін після роботи сідає вже в іншій розкішний позашляховик - Land Rover.

Значно охочіше, ніж про депутатський стан, Каплін розповідає про політичну діяльність.

«Я дуже багато витрачаю на свою політичну діяльність. Дуже багато", - говорить він.

Каплін сотнями встановлює намети. Скільки коштує така помпезна кампанія, не говорить. Знову ж переконує, що за все платять "добрі люди".

Але і це лише початок, якщо зважити на його останню ініціативу з «захисту» простих українців.

Сьогодні наш клоун-популіст Сергій Каплін заявив, що буде відкривати приймальні по усій країні, в більшості районів та міст: в Україні 490 районів. Середня вартість для утримання невеличкого офісу з усім необхідним персоналом і обладнанням десь близько 1 тисячі доларів. Тому лише на утримання офісів в місяць витрачається близько півмільйона доларів. І це не говорячи про армію в наметах та рекламні послуги по всій Україні, які обходяться значно дорожче!

Ну звісно, він тут ні до чого, то йому з друзями пощастило…

Людина, яка витрачає на власний піар такі суми збирається боронити людей від корупції та олігархії… Десь щось не збігається, але можливо, то лише так здається.

Від грошей до діла.

Здавалося б, маючи стосунки з такими друзями та таким ресурсом, можна гори зрушити! Тому не будемо судити по грошах, а подивимось не реальні справи:

пообіцяв не допустити призначення "ручного" директора Антикорупційного бюро;

заявив, що почне розслідування щодо того, хто змушує йти вчителів з роботи за свій рахунок;

обіцяє через суд позбавити депутатів-сумісників повноважень;

пообіцяв гарантувати перше робоче місце для молоді;

обіцяє встановити нульову ставку податку на прибуток для новостворених підприємств;

обіцяв кардинальне збільшення пенсій;

обіцяв реформувати судову владу;

обіцяв домогтись створення державної квоти на робочі місця для молоді на підприємствах і в установах;

обіцяв сприяти забезпеченню будівництва і ремонту доріг Полтавської області;

обіцяв ввести народну законодавчу ініціативу;

обіцяв ввести Народне вето і Народний вотум недовіри;

пообіцяв, що весь податок на доходи фізичних осіб та землю, а так сам податок на нерухоме майно, буде залишатися в місцевих бюджетах;

пообіцяв, що до 15 липня 2014 року ТСК з розслідування діяльності КПУ представить звіт про свою роботу;

обіцяв забезпечити відкритість інформації про доходи і видатки бюджетів усіх рівнів;

Доплюсуємо до цього ще кілька сотень обіцянок на полтавському рівні: ремонт дахів, доріг, захист інтересів громадян та багато-багато іншого. Що з цього було виконано? Нічого. Це обіцянки, які вдалось пригадати системі народного контролю, що не були виконані.

Але окремо хотілося б зупинитися на деяких обіцянках нардепа, що викликають серйозні підозри про його психічний стан. Для прикладу:

Каплін заявив, що Верховна Рада VIII скликання і уряд Яценюка не проведуть реформ і не переможуть корупцію, але Каплін же сам особисто і представляє ВР як депутат, отже він визнає, що реформи проводити він не збирається? А як вам обіцянка зробити "Антикорупційну революцію" у парламенті – сам проти себе революцію зробить, чи як?

Каплін запевнив, що скоро Президент і Прем'єр будуть танцювати на пілоні перед депутатами та запевнив, що дуже скоро долар США коштуватиме одну гривню – чекаємо з нетерпінням. Як і медогляд нардепа у лікаря.

І ця людина збирається «захистити» нас з вами. Захистити від кого? Від себе і свого «Блоку Петра Порошенка»? Захистити від олігархів? Скільки разів пана Капліна бачили в Полтаві з часів обрання? Лише раз, коли він двері Мамаю рубав? А де пан Каплін був, коли піднімались тарифи на комунальні послуги, на громадський транспорт? Де його захист людей, коли полтавські прокурори розкрадають газоконденсат та очолюють корупційні схеми в силових структурах? Де його захист, коли забудовники порушуючи всі закони і норми, забудовуючи історичні частини міста прямісінько на землі Міноборони?

Та здається, йому просто ніколи, адже потрібно не пропустити виступ Порошенка та Яценюка на пілоні та корелювати курс нацвалюти…

Коментарі