•  

Закорецький не протримався на Банковій і 20 днів: Колишнього прокурора Полтавщини «поперли» з Адміністрації Президента

8910
Закорецький не протримався на Банковій і 20 днів: Колишнього прокурора Полтавщини «поперли» з Адміністрації Президента

Із Адміністрації Президента звільнили Олександра Закорецького після публікації про те, що він повинен підпадати під Закон про люстрацію.

Про це повідомив прес-секретар президента Петра Порошенка Святослав Цеголко.

«Колеги, реагую на публікації. Заступник керівника Головного департаменту з питань діяльності правоохоронних органів та протидії корупції АП Олександр Закорецький дійсно підпадає під дію закону про люстрацію. І більше в Адміністрації Президента не працює», - написав він у своєму Facebook.

Раніше «Прокурорська правда» повідомляла, що вже після вступу в силу Закону про люстрацію (і рівно за день до підписання наказів про звільнення прокурорів, які підпадають під неї) Закорецький був призначений заступником керівника Головного департаменту з питань діяльності правоохоронних органів та протидії корупції.

З листопада 2007 року по 21 березня 2011 Закорецький перебував на посаді першого заступника начальника Головного Управління нагляду за додержанням законів про права і свободи та захисту інтересів держави ГПУ, а в 2014 року понад 6 місяців очолював Полтавську обласну прокуратуру.

Посилання на джерело: http://prokurorska-pravda.today/

Коментарі