•  

Залізничники впіймали авторів графіті на полтавських електричках

770
Залізничники впіймали авторів графіті на полтавських електричках

Художниками, які зіпсували не один вагон, виявились троє неповнолітніх.

Патрульна служба міліції лінійного відділу затримала вуличних художників, на чиєму рахунку збитки залізничників на десятки тисяч гривень.

Як повідомляє Управління МВС України на Південній залізниці злодюжок транспортні міліціонери заскочили в одному з вагонів електрички Прилуки-Гребінка. Всі виявились неповнолітніми: двоє 16-річних та 17-річний парубки. На потяги вони нападали під час відстою.

Хлопці мали при собі 8 балончиків з фарбою, зошит з ескізами малюнків, три пари забруднених фарбою матерчатих рукавичок та насадки до балончиків.

Останнім часом на території залізничні міліціонери зареєстрували 5 випадків псування графіті рухомого складу. Причетність впійманих до двох з них правоохоронці вже становили.

Вартість відновлення кожного вагону, що стає жертвою вуличних художників, повідомили в депо, сягає десяти тисяч гривень, а якщо «картина» зачіпає вікна – збитки зростають в рази.

Як кажуть правоохоронці, дії юнаків підпадають під ознаки кримінального правопорушення – умисне знищення чи пошкодження майна. Максимальне покарання за це – позбавлення волі строком до трьох років.

Коментарі