•  

Замінування будівлі Полтавської ОДА не підтвердились – УМВС

00
Замінування будівлі Полтавської ОДА не підтвердились – УМВС

Станом на 12.00 годину вибухівки не виявлено. Повідомляють на сайті УМВС в Полтавській області. Наразі працівники міліції міста Полтава вживають заходів щодо встановлення особи, котра повідомила про замінування облдержадміністрації.

«На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група Полтавського міського управління міліції, Київського райвідділу міліції, експерти-криміналісти Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру УМВС України в Полтавській області, Служба з надзвичайних ситуацій, кінологи з собаками, що спеціалізуються на пошуках вибухонебезпечних речовин», - йдеться у повідомленні.

За словами прес-служби, працівниками міліції було вжито заходи по евакуації людей, оскільки на момент отримання повідомлення про замінування, відбувалося засідання обласної ради. Усіх депутатів та працівників ОДА, а це майже 400 осіб, було евакуйовано.

За фактом неправдивого повідомлення відкрито кримінальне провадження за статтею 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками). Санкція даної статті передбачає позбавлення волі від 2 до 6 років. 

Коментарі