•  

Замміністра культури відвідала міжнародний практикум з археологічної керамології в Опішному

1100
Замміністра культури відвідала міжнародний практикум з археологічної керамології в Опішному

Перший заступник міністра культури України Світлана Хоменко відвідала міжнародний літній практикум з археологічної керамології в Опішному. Практикум відбувався в рамках Археолого-керамологічної літньої академії, організованої за сприяння «Останнього Бастіону».

Візит Хоменко збігся у часі з роботою лекторію, до якого долучилася замміністра. По закінченню лекції, вона оглянула здобутки польових досліджень Опішнянського городища цього сезону, відповіла на питання учасників академії. Посадовиця схвально оцінила роботу Академії, побажала організаторам не зупинятися на досягнутому.

Зазначимо, з 15 червня по 10 липня тривав міжнародний літній практикум з археологічної керамології на базі Національного музею-заповідника українського гончарства. На ньому проводили археологічні розкопки на території Опішненського городища та Глинського археологічного комплексу слов’яно-руської доби. Учасниками академії стали археологи, керамологи, історики, краєзнавці, студенти-практиканти вищих навчальних закладів.

Юрій Пуголовок, науковий співробітник Інституту керамології ‒ відділення Інституту народознавства НАН України, кандидат історичних наук

Фото Тараса Пошивайла

Коментарі