•  

Запізнився і втік – перша прес-конференція голови Полтавської ОДА

11110
Запізнився і втік – перша прес-конференція голови Полтавської ОДА

Перша зустріч з журналістами голови Полтавської облдержадміністрації тривала трохи більше семи хвилин – на питанні про долю підприємництва губернатор зазбирався у справах і покинув залу.

Представив Полтавщині новопризначеного голову ОДА Валерія Головка заступник голови Адміністрації Президента України Ігор Райнін.

На короткому брифінгу очільник області президентської вертикалі окреслив коло своїх першочергових завдань, але не уточнив рахунком чого буде забезпечувати їх виконання.

«Принцип моєї роботи – відкритість, відвертість і прозорість. Це стосується абсолютно всіх рішень і дій обласної державної адміністрації» - зазначив під час прес-конференції голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

Губернатор пообіцяв звітувати раз на місяць про свою роботу та повідомив, що найближчим часом планує з «ознайомчим візитом» відвідати всі райони області, після чого «буду раз на місяць звітувати на телебаченні про кроки які робить облдержадміністрація».

На восьмій хвилині, не дослухавши питання про підприємництво Головка, очільник ОДА завершив спілкування. Разом з ним журналістів покинув і заступник АП Райнін.

Максим Кондратенко

Коментарі