•  

Засідання комісії ЖКГ пройшло із суперечками та затягнулося на кілька годин

1320
Засідання комісії ЖКГ пройшло із суперечками та затягнулося на кілька годин

Засідання було присвячене проблемам цьогорічного опалювального сезону, економії палива та підвищенні тарифів. Перед присутніми зі звітом про готовність до цьогорічного опалювального сезону виступив начальник Департаменту ЖКГ ОДА Олександр Тонков.

Зала для засідань була переповненою. Між депутатами та громадськістю неодноразово виникали суперечки. До дискусії також приєднались депутати обласної ради, які не є членами комісії із питань житлово-комунального господарства.

–Я взагалі працюю в комісії з питань транспорту, будівництва та зв’язку, – говорить депутат Полтавської обласної ради Юрій Кривошеєв, який взяв участь у дискусії. – Але те, що зараз коїться в структурі житлово-комунального господарства, мобілізувало більшість депутатів. Тому що терпіти це немає ні бажання, ні сил. Зараз бізнес і промисловість налаштовані на те, аби вистояти й допомогти нашій країні відстояти свою незалежність. На цьому фоні як антидержавницькі виглядають структури, що забезпечують нас електроенергією, водопостачанням, теплом. Таке враження, що вони навпаки хочуть погіршити й без того складне становище українців, і полтавців зокрема, – обурюється Юрій Кривошеєв.

– Я прийшов сюди, щоб поставити запитання: чому перед початком опалювального сезону досі громадськості не озвучили інформацію про дійсний стан у сфері житлово-комунального господарства, про усі слабкі місця? Послухавши звіт, поспілкувавшись із представниками громадськості, бачу, що все в нас робиться всліпу. Чому з року в рік наше «Теплоенерго» латає дірки, замість того, щоб замінити прогнивші труби. Мабуть, це комусь вигідно. Я також хочу внести пропозицію про створення незалежні комісії з громадськості, депутатів, які будуть відслідковувати прозорість діяльності ЖКГ, – резюмував депутат облради.

Загалом, засідання комісії пройшло вкрай напружено. Воно затягнулося на кілька годин. Адже опалювальний сезон у цьому році може стати одним із найбільш складніших в історії України.

Анна Іваненко

Коментарі