•  

Заступник голови облради Холод запропонував припинити фінансування фонду підтримки підприємництва

1651
Заступник голови облради Холод запропонував припинити фінансування фонду підтримки підприємництва

Із заявою припинити фінансування обласних фондів виступив перший заступник голови Полтавської облради Євген Холод на засіданні наглядової ради Полтавського обласного фонду підтримки підприємництва. Холод зазначив, що йому незрозуміла діяльність цієї структури і він хотів би побачити роботу організації без підтримки Полтавської ОДА.

– От зараз Полтавська ОДА є засновником цього фонду. А що, якби ми не фінансували вашу роботу? У вашої фірми є конкурент, який не фінансується державою, – звернувся Холод до керівниці ПОФПП Ніни Кузьменко.

Кузьменко заперечила пропозицію припинити фінансування, аргументуючи це тим, що фонд був створений голосуванням Полтавської облради. Також, за її словами, фонд отримує фінансування від облдержадміністрації, а якщо його не буде, то і сама структура зникне.

Щоправда, існує ще один такий же фонд, але це приватна структура. Як зазначила Кузьменко, приватний фонд не виплачує жодних коштів. Також підприємці, які вигравали суди, досі не отримали компенсації від цього фонду.

Загалом, обласний фонд підтримки підприємців фінансує 18 районів з 25. Лише окремі міста та райдержадміністрації мають свої аналогічні організації. А саме – Кременчук, Горішні Плавні, Гадяч. Наразі стоїть питання створення такої структури у Лохвиці. 

Коментарі

  • Альбина Кравченко (06 вересня 2016, 18:08)

    А завтра он предложит ввсести очередной левый сбор в свой карман.