•  

Заступника Кременчуцької податкової впіймали на хабарі півмільйона (ОНОВЛЕНО)

1760
Заступника Кременчуцької податкової впіймали на хабарі півмільйона (ОНОВЛЕНО)

Міністр МВС України Арсен Аваков на своїй сторінці в соцмережі повідомив про затримання в Кременчуці високопосадового податківця «на гарячому», під час отримання хабара від бізнесмена за закриття кримінальної справи про ухиляння від податків.

«І знову пост про арешт. На цей раз - хабарник. 500 000 гривень. На місці злочину. У славному Кременчуці, Полтавської області.

Співробітники МВС затримали полковника податкової міліції Бурлаченка Володимира Олександровича, заступника начальника Кременчуцької державної податкової інспекції Полтавської області.

Цей персонаж вимагав і отримав хабар від приватного підприємства за закриття кримінальної справи за несплату податків. Затримано Бурлаченко "на гарячому" у власному службовому кабінеті.

Слідчі дії тривають …» - повідомив Аваков.

Згідно інформації прес-служби Прокуратури Полтавської області гроші полковник податкової міліції вимагав від представника одного з товариств за сприяння у прийнятті позитивного рішення у кримінальному провадженні, що проводилось відносно службових осіб цього товариства за несплату податків.

У кримінальному провадженні, зареєстрованому за ч. 4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі), розпочато першочергові слідчі дії.
Посадовця затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Коментарі