•  

Заступники Блажівського поновлюються через суди

3190
Заступники Блажівського поновлюються через суди

Поновитися на посадах через суд намагаються троє високопосадових підлеглих екс-начальника УДАІ Полтавщини Петра Блажівського, зокрема – двоє заступників, та головний кадровик, що були звільнені раніше за підозрою в корупції, після того як шеф «погорів» на хабарі.

Звільнені заступники начальника ДАІ Полтавської області Володимир Голтвянський та Андрій Василенко іначальник відділу кадрового забезпечення Анатолій Соловей звернулися до Полтавського окружногу обласного суду, щоб домогтися скасування рішень по них.

Володимир Голтвянський позивається одночасно до обласних управлінь ДАІ, МВС і прокуратури з вимогою визнати протиправними та скасувати накази про звільнення та про притягнення до дисциплінарної відповідальності, і поновити його на посаді.

Голтвянський був звільнений з позбавленням права працювати в органах внутрішніх справ назавжди.

Інший заступник Андрій Василенко позивається до обласного УМВС з аналогічними вимогами та окремо наголошує в позові на бажанні стягнути втрачену за період зарплатню.

Василенко був звільнений з тимчасовою забороною обіймати посади в МВС.

Також до суду звернувся колишній начальник відділу кадрового забезпечення управління ДАІ Полтавщини Анатолій Соловей із заявою про визнання протиправним та скасування наказів «Про порушення службової дисципліни та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників міліції» та наказу про звільнення.

Всі позови суд прийняв до провадження. Наразі по всіх трьох справах розгляди зупинені: у Солов’я і Василенка суд витребував додаткові документи, а по справі Голтвянського суддя запросив у прокуратури інформацію - чи порушена кримінальна справа проти позивача та на якій стадії перебуває кримінальне провадження відкрите проти його начальника Блажівського.

Коментарі