•  

Завершено досудове розслідування стосовно двох екс- майорів поліції, які «погоріли» на хабарі

220

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього начальника сектору кримінальної поліції та екс-старшого оперуповноваженого відділу кримінальної поліції ГУ НП в Полтавській області.

Вони навесні поточного року вимагали та отримали від громадянина 26 тисяч гривень неправомірної вигоди. За вказану суму зловмисники обіцяли вплинути на слідчого одного з відділів поліції щодо не притягнення громадянина до кримінальної відповідальності.

Дії «правоохоронців» кваліфіковано за ч. 2 ст. 28 та ч. 2 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.

За клопотанням прокуратури Полтавської області підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави на загальну суму 280 тисяч гривень.

На даний час вказані особи звільнені з займаних посад.

Відповідно до вимог ст. 290 КПК України підозрюваним та їхнім захисникам оголошено про завершення досудового розслідування, відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

Після цього обвинувальний акт буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком до 5 років.

Посилання на джерело: https://pol.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publicati...

Коментарі