•  

​Завтра виповнюється 206 років від дня народження Миколи Гоголя

220
​Завтра виповнюється 206 років від дня народження Миколи Гоголя


Протягом семи днів, а саме з 1 по 7 квітня 2015 року, у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному тетатрі імені М.В. Гоголя пройдуть вистави представлені театральними колективами з різних куточків України за творами нашого видатного земляка.

До уваги глядачів:

1 квітня – 18.00 вистава «Ревізор»

2 квітня – 18.00 вистава «Одруження»

3 квітня – 18.00 вистава «Ніч перед Різдвом»

4 квітня – 18.00 вистава «Сорочинський ярмарок»

5 квітня – 18.00 вистава «Вій»

6 квітня – 18.00 вистава «Мертві душі»

7 квітня – 12.00 вистава «Ми-українці!»

7 квітня - 18.00 вистава «Майська ніч або Чудеса у решеті»

Крім того, з нагоди народження класика світової літератури у родовому гнізді письменника, національному музеї-заповіднику М.В.Гоголя, традиційно буде проведено День відкритих дверей.

Цього ж дня до садиби завітають учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції, що проводиться з 31 березня по 2 квітня на базі Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г.Короленка.

Увазі науковців буде запропоновано презентацію документального фільму- екскурсії «Гоголь і Василівка», що здобув обласну премію ім. Панаса Мирного у 2014 році. Працівники заповідника, які є авторами стрічки, люб’язно поділяться здобутками та планами на майбутнє. На всіх, хто цього дня завітає на гостину до Миколи Васильовича, чекає цікаве театралізоване дійство «В гостях у Гоголя».

Олександр Сергєєв

Коментарі