•  

Заява про злочин, вчинений головою апеляційного суду Полтавської області.

19910
Заява про злочин, вчинений головою апеляційного суду Полтавської області.

На завтра, 06 квітня 2015 року, новоспечений голова апеляційного суду Полтавської області Андрій Рябішин, після отримання погоджень від свого "шефа" Касмініна на проведення "зачистки території", скликає збори суддів цивільної палати. Проведення зборів запланували на 08-45.

Цілком резонно. Зважаючи на перебіг подій, які мали місце під час так званих виборів голови суду. Без процедури, без регламенту.

Коли 52 судді обирають одного на "царствіє".

Але "цар", якого обрали - зрадник. І не тільки.

Підписавши санкцію, та надавши право працівникам УСБУ в Полтавській області на прослуховування телефонів діючого,на той момент, прокурора Полтавської області, іншою рукою зателефонував мені з номера 067 955 51 39, та попросив про зустріч.

На цій зустрічі "захисник закону" Рябішин повідомив мені і про ОРС відносно прокурора, і деталі цієї ОРС.

Попросивши терміново повідомити про цей казус самого прокурора.

Чому про це згадав саме зараз?

Бо наслідком Майдану не стала зміна еліт. Шакали, які були при владі, при владі і залишаються. Незалежно, де. Чи в тіні конституційного суду, чи в тіні адміністративного. Кукловоди, чи виконавці на кшалт Рябішина. Всі вони.

Озирніться навкруги. Вже скоро від цього дикого грабунку країни не залишиться.

Бо прокурори, судді, податківці, і вся інша рать є представники державних інституцій. І, грабуючи народ, діють від імені держави.

Завтра Рябішин, Касмінін і деякі інші персонажі (про них найближчим часом),також від імені держави зроблять спробу змістити неугодного, який осмілився кинути виклик "богам". Який, без дозволу кукловода Касмініна, насмілився обиратися на трон.

Наступного разу, коли представники СБУ прийдуть отримувати санкції, можете бути впевнені - Андрій Рябішин однією рукою їх надасть, іншою повідомить.

А ми все шукаємо в цій державі справедливість...

Геннадій Сікалов.

Коментарі