•  

Здача фізпідготовки керівним складом рятувальної служби пройшла в «секретному» режимі

2200
Здача фізпідготовки керівним складом рятувальної служби пройшла в «секретному» режимі

В Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області вчора повинна була пройти здали заліків з фізичної та службової підготовки серед начальників.

На офіційному сайті відомства з’явилося повідомлення про те, що керівний склад підрозділів Головного управління ДСНС здав заліки з фізичної та службової підготовки.

Разом з цим до заходу журналісти допущені не були.

Відомство не наводить точний перелік посадовців, які взяли участь в цій здачі, а які – не прийшли.

Така саме управління не ділиться інформацією про застосовані нормативи, чи однакові нормативи застосовувалися для всіх, та про кількість тих, хто не зміг з ними впоратися.

Замість цього в повідомленні зазначено, що «керівники здавали заліки з підтягування на перекладині, віджимання від твердої поверхні, бігу на 100 та 1000 метрів, а також відпрацьовували підйом по висувній драбин».

Утім, сумнівно, що подібне змогли б продемонструвати, наприклад ці двоє з керівництва ГУ:

Повідомлення супроводжується всього трьома світлинами, з яких неможливо зробити висновки про те наскільки чесним став екзамен. Втім на одному з фото все ж можна побачити, як, ймовірно, один з керівників здає віджимання – при цьому щоб не замацав руки об траву підлеглі підстелили йому ковдру.

Коментарі