•  

Здулися імперські щічки Путіна

990
Здулися імперські щічки Путіна

Незворотною датою в Четвертій світовій війні православного "Русского мира" з безбожним Заходом стало, нагадаю, 19 квітня, день звернення кремлівського парламентера Федора Л. з проханням про перемир'я - Putin Wants Peaceful Coexistence With the West. Пропозиція запиту запропонована Москвою, була до межі амбітною - Кримнаш, ЛНР-ДНР впроваджується як ракова пухлина в тіло України, як гарант контролю Москви над політикою Києва.

Після візитів Ангели Меркель до Москви і Джона Керрі в Сочі 10-11 травня, всі ці ідеї були відкинуті і Захід різко посилив економічний, політичний, військовий та юридичний тиск на Кремль і персонально на його господаря.

В результаті 20 червня, імовірний майбутній наступник Путіна змушений був підписати історичну формулу капітуляції: "Ми - Моська порівняно зі слоном НАТО". Закінчення війни не знімало, однак, завдання політичного післявоєнного врегулювання. Як ми пам'ятаємо, Федір Л. у своїй довгій телеграмі від 19.04 стверджував (cам себе умовляв?): "Рішення по Криму незворотнє" (the Crimean decision is irreversible).

Проте в заключній частині тексту він зробив певні закладки. У смисловому перекладі з англійської це звучало: "Нам усім, колеги, потрібно нове політичне мислення. Щоб перейти до детанту в рамках нового мирного співіснування, Росія і Захід повинні відійти від зашкарублих позицій, поглянути на проблему незамиленим поглядом. На жаль, Володимир Володимирович, при всіх його величезних перевагах, до такого повороту не зовсім готовий ".

Федір Л. - досвідчений і вельми досяг успіху царедворець, якому є що втрачати. І він ніколи не наважився б на подібне вольтер'янство, якби не був упевнений: такими ж настроями просякнута практично вся путінська верхівка, всі ці 100 сімей найбагатших чиновників-бізнесменів, та сама середовище, в якому Федір Л. обертається і якій він служить.

Так, всі вони не проти понадувати імперські щічки, всі вони закінчені кримнашісти. Але фундаментальне завдання створеної ними під себе злочинної держави - створення спадкової аристократії і легітимізація накраденої власності на Заході. А імперські понти - це вже як вийде, у вигляді додаткових психологічних бонусів.

Тому вони потребують розрядки відносин із Заходом значно більше, ніж це можливо при політично живому Путіні. Нічого особистого, Володимир Володимирович, просто бізнес.

Російський історичний досвід вчить, що стосовно до диктатора не може бути півтонів. Опущений Пахан - уже не Пахан за всіма законами табірної зони. Або Батько Нації або ... неминуче сповзання до класичної формули "Опинився наш Батько не Отцем, а сукою". Тому після 20 червня неминуче була поява нових пропозицій Кремля, в тому числі і по Криму.

Місія оформити їх була довірена іншому кремлівському оператору, на цей раз Володимиру Ф. 6 липня все в тій же Мoscow Times він опублікував статтю Will Moscow Push for Settlement in Ukraine, в якій вкинув цілих дві "пораженських" ідеї - новий референдум в Криму під егідою ОБСЄ і "викуп" Росією Криму в України за 100 мільярдів доларів.

Нещадний аналіз кремлівської зовнішньої політики дав днями зі своїх ідеологічних позицій російської імперця активний учасник українських подій Ігор Всеволодович Гиркин: "Україна силою поверне Донбас, а потім і Крим". Я був вражений, наскільки збігаються наші c ним оцінки психологічних мотивів поведінки вищих російських керівників!

Ігор Всеволодович - військовий злочинець з чвертьстолітнім стажем, але він щира, принципова і матеріально безкорислива людина. Абсолютно не правий був кремлівський пропагандист Мигранян, улесливо який назвав Путіна хорошим Гітлером.

Гиркин - ось хто потенційно справжній хороший російський Гітлер. А Путін насамперед винятково успішний бізнесмен, а вже тільки потім трішечки "хороший Гітлер". Так само, як Федору Л. і Ксюші С., яким є що втрачати

Коментарі