•  

Земельні торги: на Полтавщині сільські бюджети поповнилися на більше ніж 790 тисяч гривень

110

На земельних торгах, які були проведені08та09 серпня2018 року в Головному управлінні Держгеокадастру у Полтавській області, аграрії придбали права оренди на 5 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, які знаходяться на території Котелевського та Решетилівського районів.

Загальна площа переданих в оренду земельних ділянок склала більше 94 гектарів. Земельні ділянки будуть використовуватися для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продані права оренди на земельні ділянки площею26,98 га,30,0 гата8,67 гана території Пащенківської сільської ради Решетилівського району, М’якеньківської сільської ради Решетилівського району та Микілківської сільської ради Котелевського району, де стартова ціна піднялася до 53,88%, 53,2% та 49,99%від нормативної грошової оцінки.

В результаті торгів за користування земельними ділянками до бюджету кількох сільських рад Котелевського та Решетилівського районів щорічно буде надходити орендна плата у розмірі більше791 тис. гривень.

Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Посилання на джерело: http://poltavska.land.gov.ua/do-biudzhetu-silsk...

Коментарі