•  

Землю під колишніми артскладами повернули територіальній громаді

350
Землю під колишніми артскладами повернули територіальній громаді

За позовом прокуратури Господарський суд зобов’язав повернути територіальній громаді Полтави 55 га землі (йдеться про земельну ділянку під колишніми артскладами Міністерства оборони України, де планувалося будівництво ультрасучасного мікрорайону).

 Господарський суд Полтавської області задовольнив позов прокуратури Октябрського району Полтави про розірвання договору оренди землі, укладеного між одним із товариств Києва та Полтавською міською радою. Вартість земельної ділянки — понад 130 мільйонів гривень. Про це повідомив заступник прокурора області Андрій Стойка.

За його словами, у 2006 році зазначена земельна ділянка рішенням Полтавської міської ради була надана в оренду київському товариству на 25 років. На 55 га планувалося будівництво й обслуговування багатофункціонального комплексу житлових будинків, об’єктів соціально-побутового, торговельного та адміністративного призначення. Однак, не розпочавши будівництво та порушуючи умови договору, упродовж 2 останніх років товариство не сплачувало орендну плату за землю, внаслідок чого утворилася значна заборгованість. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Полтавської області.

Коментарі