•  

Землю від ветеранів АТО ховають чиновники на Полтавщині

2310
Землю від ветеранів АТО ховають чиновники на Полтавщині

На Полтавщині чиновники знайшли новий спосіб вставляти палки в колеса отриманню землі учасниками антитерористичної операції.

Чиновники місцевих рад гальмують пошук земельних наділів війсковими, які повернулися з АТО і подали до органів самоуправління прохання.

Щоби самотужки знайти вільну ділянку, яку мають право передавати, демобілізованим потрібно побачити плани місцевості і розбиратися в усіх тонкощах землевпорядних правил, а якраз їх в рай- та сільрадах їм і не показують.

Але звідки боєць може знати, яку землю за два десятки років вже пораздавали, а яку – ще ні. Спроби тикати «пальцем у небо», а точніше у землю до успіху не призводять.

Військові у не природній для себе бюрократичній справі наразі б’ються як риби об лід.

Відмовляючи в допомозі, посадовці користуються формальністю – інструкції, яка б зобов’язувала їх надати консультацію, немає.

Наразі у своєму коментарі до ситуації в облраді погоджуються – «відфутболювати АТОшників несправедливо», разом з цим підтверджують – в органах місцевого самоврядування відповіді військовим «шукайте собі земельні ділянки. Ми вам не зобов’язані цього робити» дійсно мають місце.

Коментарі