•  

Жаба проти гадюки: Гончаренко накинувся на кадрову політику Зеленського (відео)

990
Жаба проти гадюки: Гончаренко накинувся на кадрову політику Зеленського (відео)

Переобраний депутат Верховної Ради України, представник «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко звинуватив Володимира Зеленського у лицемірстві.

Об’єктом критики стало висунення Олексія Гончарука на пост прем’єр-міністра, а також затвердження Івана Баканова на посту глави СБУ.

Гончаренко нагадав Зеленському його передвиборчу програму, зокрема обіцянки покінчити з «епохою кумівства» і здійснювати кадрові призначення з опорою на професійні якості кандидатів.

Стосовно Баканова Гончаренко нагадав, що він є товаришем та бізнес-партнером Зеленського, який не має належних професійних якостей.

«Вибачте, але кого ми зараз обираємо: голову Служби безпеки України чи голову служби безпеки 95-го кварталу? Нам казали закінчилася епоха кумовства. А що – почалася епоха сватовства?! З ким разом «Сватів» знімали?», – емоційно заявив Гончаренко.

Подібним чином депутат відгукнувся про Гончарука: «Яка історія успіху привела цю людину в кандидати, а зараз він стане прем'єр-міністром найбільшої країни в Європі? Яка стратегія, яку нам презентували? Як був він відібраний?»

Слід відзначити, що сам Гончаренко – один із найскандальніших однопартійців колишнього президента Петра Порошенка. До 2014 року він був членом «Партії регіонів» і виступав із проросійських позицій, зокрема боровся за надання російській мові статусу державної. У 2011 році він навіть заявив: «Одесса не была украинским городом. Одесса создавалась как центр Новороссии». Але після Майдану Гончаренко різко змінив свою публічну позицію.

Схоже

Зеленський може йти хіба що в кінці колони. Ветерани обурені ...

Україною керують четверо: бандит, його адвокат, зрадник і дурень, – ...

Жаби проти гадюк: політологи передбачають можливість як відставки Авакова, так ...

Ринок землі для українців, дозвіл іноземцям лише через референдум, – ...

Пацифістська пропаганда є важливою складовою частиною процесу капітуляції, – філософ ...

Коментарі