•  

Жахіттям для пацієнтки обернувся звичайний забір крові в приватній полтавській діагностиці

13640
Жахіттям для пацієнтки обернувся звичайний забір крові в приватній полтавській діагностиці

Аналіз крові з вени викликав скандал в приватній клініко-діагностичній лабораторії «Медичні дослідження».

Вкрай неприємна історія сталася наприкінці минулого року. Здаючи в ТОВ «Медичні дослідження» аналіз крові з вени, розповідає пацієнтка, вона зіткнулася з жахливою некомпетентністю і недотриманням санітарно-гігієнічних норм.

Досвідом, який би міг послужити хорошу службу іншим, полтавка поділилася в соцмережі, адже в її випадку все могло бути інакше, якби тільки вона знала що якість обслуговування в приватній платній лабораторії може бути не тільки гіршою за державну але і найпростіша маніпуляція просто небезпечною:

«Звертаюся до моїх дорогих земляків полтавців! Бережіться полтавської фірми під назвою "Медичні дослідження".


На фото - результат невдалого забору крові з вени, який до речі коштує 85 гривень. Медсестра ніяк не могла потрапити у вену, і розкурочила півруки. Три дні минуло й ніякі компреси не допомагають.
Весь цей акт "вандалізму", інакше назвати не можу, відбувався у філії "Медична дослідженнях" першої міської лікарні.

Моє звернення через сайт результату не принесло. Їх європейські стандарти, як вони стверджують у своїх рекламних слоганах, абсолютно далекі від таких.

Обходьте стороною цих "фахівців" і не давайте нажитися на вашому здоров'ї»– пише на своїй сторінці постраждала жителька Полтави Яна Холодна.

Замість допомоги в «Медичних дослідженнях» не захотіли і чути про свою помилку і відправили жінку додому.

Якщо такого ніколи не було і вени безпроблемні, то витягти шприц і накласти тампон на рану було явно недостатньо – коментують «Останньому Бастіону» випадок медики вже державної лікарні.

За словами судинного хірурга з державної поліклініки становище може бути доволі серйозним з медичної точки зору.

В приватному кабінеті лікарі були зобов’язані забинтувати руку еластичним бинтом, на місце синяка накласти гель і валик з марлевих серветок. Призначити спеціальні ліки і очну консультацію флеболога. Роз’яснили «Останньому Бастіону» медики же в звичайній міській поліклініці.

Лікарі вважають – жінці після невдалою маніпуляції у приватника пощастило і організму самому вдалося виправити пошкодження завдані невмілим лікарем. Якщо б пальці почали німіти це б загрожувало серйозними ускладненнями – адже «спеціаліст», що робила маніпуляцію могла пошкодити нерв.

Замість допомоги, бодай того щоб розповісти пацієнтці, що робити в приватній діагностиці вирішили проігнорувати випадок, сподіваючись на замовчування чим поставили під удар здоров’я пацієнтки.

Зараз пацієнтка намагається добитися справедливості – щоби перевіряючі органи встановили порушення які допускає в роботі ТОВ «Медичні дослідження».

В самій клініці випадок намагаються не помічати досі, та ніяк не коментують, твердячи, що не можуть такого пригадати.

При цьому на сайті продовжує висіти зазивання з гаслом «Довіртеся професіоналам» та байкою, що «велику увагу в компанії приділяють якості обслуговування клієнтів».

Максим Кондратенко

Коментарі