•  

Жеваго разом з регіоналами готують переворот в Кременчуці

3300
Жеваго разом з регіоналами готують переворот в Кременчуці

Вчора, в середу, 15 квітня, в мерії Кременчука відбулося засідання президії міськради, на якому стало очевидним, яким чином регіонали хочуть провести переворот в місті. Екс-регіонали, а також група, підконтрольна Костянтину Жеваго, мають намір вигнати команду Олега Бабаєва і поставити своїх людей при владі.

Так, керівник фракції "Рідне місто" Юрій Гриценко вніс до порядку денного майбутньої сесії питання про розпуск виконкому, а значить і про формування його нового складу. Цю ініціативу також підтримали депутатські групи "Кременчук", "Єдиний Кременчук" і "Трудовий Кременчук".

Така "ініціатива" екс-регіоналів має на увазі відставку віце-мерів Віктора Калашника, Віталія Малецького, Геннадія Музику, Тетяни Неїленко та Сергія Яроша.

Про це пише Ганна Громова у своїй статті для Кременчук Тудей.

Також "команда Жеваго" хоче скоротити посаду керівника апарату міського голови, яку зараз займає Олександр Головач. Раніше Головач був "правою рукою" покійного Олега Бабаєва. Не обійшли увагою депутати і начальника юридичного відділу Юрія БРАТАША, тим самим зробивши велику послугу медіа-компанії "Візит", яка належить підозрюваному у замовленні вбивства Бабаєва Олександру Мельнику. Вся справа в юридичній діяльності БРАТАША, який раніше готував судові позови з приводу відчуження незаконно приватизованого майна телекомпанії "Візит".

Головною ж метою олігарха Жеваго є "золота жила", той самий Белановский ГЗК під Кременчуком. Тільки за допомогою нової міської влади Костянтин Жеваго зможе побудувати "онкологічного вбивцю" Кременчуцького краю. Кременчужани і жителі району категорично проти цього будівництва і не раз влаштовували мітинги. Але що мільярдерові простий народ, якщо він дістався до міської влади?

З проектом рішення екс-регіоналів не погодився секретар міськради Василь Івко. Він порекомендував депутатам виносити скандальне питання, як додаткове. Виступив проти і депутат фракції "Батьківщина" Віталій Таценюк.

Чи вдасться олігархові Жеваго поставити "ляльковий регіональний театр" у Кременчуці - невідомо. Але вже зараз ми змушені спостерігати активні "змички" серед підданих "головного ляльковода" перевороту влади в Кременчуці.

Коментарі