•  

Жеваго занервував: нардеп почав спростовувати інформацію про причетність до кредитування ЛНР

4401
Жеваго занервував: нардеп почав спростовувати інформацію про причетність до кредитування ЛНР

Після публікації низки журналістських розслідувань про кредитування нардепом Костянтином Жеваго підприємств на території ЛНР, зокрема, на нашому виданні, справа таки зрушила з мертвої точки.

По-перше, наразі Генпрокуратура проводить розслідування з цього приводу.

По-друге, мільярдер Жеваго особисто вирішив спростувати зміст викривальних статей на своєму інтернет-ресурсі.

Нагадаємо, «Останній Бастіон» публікував матеріали ГО «Національне Благо України», в яких ішлося про гроші, які НБУ виділив на стабілізацію «Банк« Фінанси та Кредит». Журналісти з’ясували, що власник банку мільярдер Костянтин Жеваго направив ці кошти на кредитування своїх підприємств, в тому числі і на території не підконтрольної Україні ЛНР.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: Полтавский нардеп Жеваго кредитует ЛНР

ПРОДОВЖЕННЯ: Полтавский футбол спонсируют спонсоры террористов

Жеваго прокоментував результати розслідувань на власному сайті – «Кременчуцькій газеті».

Кременчуцький політик і громадський діяч Олег Савченко вважає, що причина такого жесту Жеваго в тому, що він не довіряє власному оточенню:

– Жеваго вважає, що його глашатаї в Кременчуці дарма їдять хліб. Саме тому він викликав до себе в київський офіс Булашева, щоб особисто надиктувати відповіді на звинувачення в державній зраді, – розповів Савченко для «КРЕМЕНЧУГ TODAY».

Та психологи вважають, що Жеваго зробив велику помилку, вирішивши самостійно відповісти на звинувачення у фінансуванні ЛНР:

– Коли політик такого масштабу, як Жеваго опускається до особистого коментування, це означає одне – повний розвал команди і швидке банкрутство бізнесу, – прокоментувала психолог Ірина Бахутская сайту «КРЕМЕНЧУГ TODAY».

– Звертає на себе увагу те, що коли Жеваго починає відповідати і говорить про те, що звинувачення у фінансуванні ЛНР – нісенітниця, він дивиться праворуч від себе. Будь-який психолог скаже, що цей погляд означає брехню. Людина конструює свою промову.

Вліво Жеваго дивиться тільки коли згадує про вкладення в завод – в цей час він говорить правду, дійсно, його фінансова група свого часу робила інвестиції в свій бізнес. Однак коли мова знову йде про останні події – фінансування терористів – очі Жеваго починають бігати, він дуже нервує, дуже переживає, все частіше поглядає праворуч – одним словом, викручується, бреше, – резюмує психолог.

Нагадаємо, у Полтаві протягом тривалого часу розміщені білборди, які натякають про махінації банку Жеваго. На одному з них використана фраза з відомого радянського фільму: «Вор должен сидеть в тюрьме». На другому йде прозорий натяк на мільярдера: «Костя, ти винен людям гроші! Поверни».

Зазначимо, Жеваго ніколи раніше не виправдовувався на критику в свій бік. Інколи це робили прес-секретарі його компаній, наголошують ЗМІ.

Коментарі

  • Артем Кривой (14 вересня 2016, 00:04)

    *чко взыграло у фраера