•  

Жиденка будуть судити за піар на ім'ї Анатолія Кукоби

1870
Жиденка будуть судити за піар на ім'ї Анатолія Кукоби


10 вересня лідера відкритої громадської платформи «Нова Полтава» Лева Жиденко та представника його команди Юрія Бехтіра судитимуть в Октябрському районному судді за використання ім’я Анатолія Кукоби у передвиборчій кампанії. Донька покійного мера, Анна Кукоба, позивається і на Ірину Гольтвяницю, підприємство якої надрукувало листівки.

Після появи у полтавських ліфтах листівок з написом «Нова Полтава» – це сила людей та досвід Кукоби», донька покійного мера Полтави Анна Кукоба звернулась до суду з позивом на Льва Жиденка, Юрія Бехтітра та директора підприємства яке надрукувало листівки – Ірину Гольтвяницю. Суд відбудеться 10 вересня о 16 годині в Октябрському районному судді.

–Я не вимагаю жодних матеріальних чи якихось інших компенсацій для себе, – говорить Анна Кукоба. – Для мене важливо аби ім’я мого батька не використовувалось у нечесних та брудних кампаніях людей, які хочуть таким чином виграти вибори. Я неодноразово наголошувала на тому, що Лев Жиденко немає жодного відношення до мого батька. А те, чим він займається, є нічим іншим, як політичним шахрайством.

Представник Анни Кукоби у судді Юрій Романов говорить, що з точки моралі, гідності та справедливості відповідачі повинні були припинити використання ім’я Анатолія Кукоби у своїй передвиборчій кампанії, не чекаючи рішення суду.

– Анатолій Тихонович був заслуженим політичним діячем України, неодноразово обирався міським головою, народним дупутатом Верховної Ради України,– говорить Юрій Юрійович. – Нажаль, його 4 роки як нема з нами і тому він не може відстояти свої права, висловити свою думку з приводу такого використання його ім’я. Тому донька змушена в інтересах пам’яті про свого батька звернутися до суду . Анну Анатоліївну глибоко обурює той факт, що без відома та згоди родини Кукоби ім’я Анатолія Тихоновича використовується в політичній боротьбі з метою підвищення свого рейтингу на цих місцевих виборах. Анна Кукоба не вимагає жодних матеріальних чи грошових компенсацій. Кінцевою метою позову є заборона використання ім’я Кукоби у політичній рекламі, у тому числі на всіх видах друкованих та інших ЗМІ.

Коментарі