•  

Жителі Біликів не хочуть бути інструментом брудних бізнес-ігор

2970
Жителі Біликів не хочуть бути інструментом брудних бізнес-ігор

На електронну пошту «Останнього Бастіону» надійшов лист від активу громади смт Білики на Полтавщині. Люди звертають увагу суспільства на те, що окремі полтавські політично-бізнесові групи намагаються скористатися з їхньої проблеми – екологічного лиха, спричиненого діяльністю свинокомплексу.

Якщо у владних і бізнесових груп є свої ЗМІ, через які вони висловлюють власну думку, то мешканці Біликів не мають можливості заявити свою позицію в інформаційному просторі.

«Останній Бастіон» публікує повідомлення біличан без жодних правлень. Як об’єктивний і незалежний ЗМІ вважаємо, що громада має бути почутою насамперед. Адже «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю». Стаття 3 Конституції України.

Ми не інструмент брудних бізнес-ігор, зазначили в листі біличани.

Майже три місяці триває активний протест мешканців смт Білики проти діяльності ТОВ “Сільські традиції”.

Нас вивело на цей протест бажання жити в екологічно безпечному селищі, пити чисту воду, дихати чистим повітрям.

Але нашою боротьбою намагаються скористатися декілька політично-бізнесових груп. Перша — прагне викупити підприємство за дешевою ціною. Друга, — забезпечивши подавлення нашого протесту, отримати свою долю.

Ми не маємо відношення ні до першої, ні до другої групи. Ні перший, ні другий варіанти не є для нас прийнятними.

Нас не задовольняє імітація вирішення проблеми шляхом зміни власника підприємства. Звісно, те, що ТОВ “Сільські традиції” належить російському власникові, є додатковим чинником, що призвів до протесту. Але від того, що нас труїтиме суто український власник, ситуація не стане кращою.

Ми — боремося за власне життя. Вони — дбають лише за свої кишені. Ми не дозволимо збагачуватись за наш рахунок!

Протягом усього періоду активної боротьби ми жертвуємо своїм часом, нервами, здоров'ям, коштами. І ми не дозволимо будь-кому окрім нас самих вирішувати нашу долю! В подальшому, як і раніше, форми і методи протесту будуть обиратися виключно нами.

За нами правда, а тому ми віримо у перемогу!

Актив громади смт Білики

БІЛЬШЕ ЧИАЙТЕ: 

Свинокомплекс «Сільські традиції» засмердів Білики – мешканці

Свинарі вчергове «розвели» жителів Біликів

Невловимий запах іноземних інвестицій

Усе в лайні. Всі в лайні

Коментарі