•  

Жителі Полтави скаржаться на брудні вулиці і непролазні тротуари

3410
Жителі Полтави скаржаться на брудні вулиці і непролазні тротуари

В Полтаві проблеми з пересуванням відчувають автовласники й пішоходи. Жителям Полтави доводиться долати пухкі замети утворені комунальниками на тротуарах після чищення проїжджої частини, лід і нерівності. Крім того, з потеплінням сніг відтанув, сльота і бруд потекли струмками по дорогах і тротуаром.

На нечищені тротуари й дороги жителі Полтави скаржаться вже не перший рік, особливо ситуація загострюється взимку. З року в рік полтавці отримують синці й переломи на слизьких вулицях:

Віктор:

- Бруд на вулицях, тому, що дороги плавно переходять у газон - немає бордюрних каменів, або вони роздроблені на пил, тому що на дорогах дірки в асфальті до нижчих шарів.

Євгенія:

- Є служби які за прибирання вулиць гроші отримують, або асфальт і ями латати теж перехожі та автомобілісти повинні? Бруд у нас бо можновладцям, бізнесу, людям які можуть керувати суспільством, їм все до ліхтаря, у них в головах лише прибуток і все, вони тимчасові виконавці, вони розуміють, що тут їм не жити, вони живуть там де чисто, у себе в котеджах, за бугром, від пересічного городянина звичайно теж багато чого що залежить, але не так як нашого мера, але тому Мамаю все одно.

Лідія:

- Мене найбільше бентежить що сміття кидаємо де попало, зараз сніг трохи зійшов і все що ховав тепер лежить і комунальники не прибирають, мабуть, досі святкують. А де урни коли вони потрібні, я коли хочу викинути папірець десь, то рідко бачу урну поблизу, якщо тільки у магазинів і торгових центрів. Зате у нас міська влада щоліта хизується як нову прибиральну техніку купує. Нащо? Де вона коли потрібна.

З післяноворічним потеплінням розтанув сніг, бруд заповнив не тільки тротуари, а й автодороги.

Практично на всіх вулицях периферії міста праві крайні ряди засипані кучугурами, але ніхто їх не чистить, - бідкаються автовласники міста:

Олексій:

- Другорядні дороги з приходом зими стали в півтора-два рази вужче, ніж були раніше. А на тих дорогах, де перші ряди все ж звільнили від снігу, пересуватися по правім крайнім смугах можна тільки з хорошим креном на лівий бік, бо узбіччя зараз повсюдно мають похилу поверхню, що часто призводить до аварій на рівному місці.

Дивовижну нерозторопність демонструють комунальні служби Полтави в своїй роботі з прибирання снігу з міських вулиць. З моменту снігопаду, що засипав місто, минув майже тиждень, а узбіччя більшості доріг досі завалені метровим шаром снігу, що стає причиною заторів на зупинках громадського транспорту.

Коментарі