•  

Жителі Щербанів перекрили автошлях

1920
Жителі Щербанів перекрили автошлях

В селі Щербані Полтавського району місцеві люди перегородили автодорогу залізобетонними блоками і встановили забороняючі знаки, борючись з вантажівками.

Місцеві жителі скаржаться, що жвавий рух вантажівок вздовж їхніх будинків руйнує не тільки їх єдину дорогу але й помешкання, які розташовані безпосередньо уздовж проїжджої частини. Люди кажуть, неодноразово скаржилися місцевій владі, та демонстрували на стінах будинків тріщини, що ростуть, проте вирішення проблеми чиновники так і не знайшли.

Наразі на автодорозі місцевими жителями самовільно встановлений знак, що забороняє рухатися швидше за 20 кілометрів на годину. А на асфальт люди притягли масивні залізобетонні блоки, які не дозволяють протиснутися нічому більшому за легковик.

Раніше місцева влада давала підприємцям, які використовують дорогу для своїх комерційних вантажних перевезень, два роки на вирішення проблеми, проте вихід знайдено не було.

Водії вантажівок вважають ці дії місцевих незаконними, адже дозволу ДАІ і влади на споруду в людей немає. Періодично шофери намагаються зламати барикаду – між сторонами виникають бійки.

Селяни на відсіч відмовляються прибрати блоки і захищають дорогу собою. Наступного тижня сільські депутати збираються з цього приводу на позачергове засідання.

Коментарі