•  

Жителька Лохвиччини втопила новонароджену дівчинку у річці

530
Жителька Лохвиччини втопила новонароджену  дівчинку  у річці

Мешканка села Харківці Лохвицького району після народження немовляти викинула його у місцеву річку. Жінка стверджує, що страждає на психічні розлади, проте односельці наголошують, що ніяких відхилень раніше за нею не помічали.

Дитину знайшов місцевий юнак. Хлопець проходив біля берега річки і наткнувся на мертве тіло, замотане у ганчірку. На обліку жінка не стояла, односельцям вагітність заперечувала. Вона вже має сина. Цього року він пішов до 5 класу.

Про батька новонародженої дівчинки односельці нічого не знають. Розказують, що сім’я там неблагополучна. Припускають, що жінка і сама може не знати, від кого дитина.

Харківчани розповідають, що перед тим, як народжувати, горе-мати взяла ножа, простирадло і поїхала велосипедом на річку. Там і народила дитину. Після того, як повернулася, у жінки відкрилася кровотеча. На другий день жінці викликали «швидку». Лежала у лікарні, хотіла тікати звідти. Медики не могли зрозуміти, як таке може бути – матка відкрита, а дитини немає.

За даним фактом порушено кримінальну справу. Проте достеменно не відомо, дитина народилася мертвою чи живою. Від цього залежить кваліфікація злочину. Експертиза триватиме близько місяця і включатиме комплексне дослідження тканин тіла. 

Коментарі