•  

«Жодних самостійних патрулів зі зброєю на Полтавщині не існувало й не існує», - речник УМВС України в Полтавській області

660
«Жодних самостійних патрулів зі зброєю на Полтавщині не існувало й не існує», - речник УМВС України в Полтавській області

Міліція діє у тісній взаємодії з зареєстрованими громадськими формуваннями й повністю забезпечує їх організацію роботи у взаємодії із місцевими органами влади. Жодних самостійних патрулів зі зброєю на Полтавщині не існувало й не існує.

Про це повідомив речник УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Цей пост пов'язаний з тим, що у полтавські ЗМІ з’явилася інформація про те, що населені пункти області охоронятимуть озброєні патрулі, котрі не будуть підпорядковуватися правоохоронцям.

«Ми вже доводили до громадськості, що в області діє близько сотні громадських формувань, які надають допомогу в патрулюванні вулиць населених пунктів. Представники формувань діють виключно в складі міліцейських патрулів на визначених маршрутах», - пояснив речник.

За його словами, багато громадян виявили бажання допомагати правоохоронцям у непростий для країни час. І вчора, 27 січня, з активістами та представниками громадських організацій виконуючий обов`язки начальника УМВС Полтавщини в актовому залі міліції області обговорював цю взаємодію з громадою понад дві години.

Юрій Сулаєв наголосив на тому, що людям донесли інформацію про вже діючі громадські формування, та що потрібно робити, аби при органах місцевого самоврядування та райвідділах міліції створити нові. Бажаючим надані рекомендації та оприлюднено алгоритм дій щодо реєстрації громадських формувань у відповідності до діючого законодавства. Крім того, на зустрічі був присутній представник підрозділу громадської безпеки міста Полтава, який надав контактні телефони для співпраці та організації спільних патрулювань міліції та громадськості.

Варвара Самохіна

Коментарі