•  

Журналісти подали позов на міську раду

2090
Журналісти подали позов на міську раду

Відомо, що Закон України «Про доступ до публічної інформації» увійшов до десятки кращих у світі. Одне з його основних завдань – підвищення ефективності співпраці депутатів і громадськості. Проте на практиці журналістам не легко отримати публічну інформацію. Здавалося б, є закон, який посадові особи повинні чітко виконувати, але, на жаль, дуже часто цього не відбувається.

Полтавська міськрада постійно порушує законодавство. Проекти рішень на сайті публікуються несвоєчасно, не в повній кількості, час від часу деякі з них зникають, а нові з’являються. Через це журналістам часто не вдається донести до громадськості інформацію, яка могла б вплинути на подальшу долю тих чи інших суспільно важливих проектів рішень. 

Так як порушення законів України відбувається регулярно, журналісти ГромадськогоТБ.Полтава подали адміністративний позов до Октябрського районного суду Полтави на Полтавську міську раду за порушення законодавства України. У ньому прохання зобов’язати Полтавську міську раду дотриматись вимог статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо завчасного і повного оприлюднення проектів нормативно-правових актів.

Коментарі