•  

Зі скандалами, сварками та штовханиною: у Полтаві провели сесію обласної ради (відео)

990
Зі скандалами, сварками та штовханиною: у Полтаві провели сесію обласної ради (відео)

17 вересня відбулося засідання двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

На розгляд депутатів винесли більше 60 питань. Серед головних – проект рішення «Про внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Полтавської області».

Саме цьому питанню депутати приділили найбільше часу. За словами голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, для створення об’єднаних територіальних громад залишилося дуже мало часу. З початку наступного року ОТГ будуть створювати не добровільно, а примусово. Саме тому ті, хто ще не визначився, має це зробити до кінця цього року.

Реалізація даного рішення сприятиме формуванню спроможних територіальних громад Полтавщини, ефективному впровадженню реформи децентралізації в регіоні, – каже директорка департаменту економічного розвитку торгівлі та залученню інвестицій Полтавської обласної адміністрації Інна Іщенко.

Проте з такою думкою погоджуються далеко не всі сільські громади. Вистачає і таких, хто або взагалі проти об’єднання, або не хочуть приєднуватися до запропонованих їм вже створених раніше ОТГ. Серед них і Ланнівська ОТГ. Вона була створена ще 2017 року на базі Ланнівської та Нижньоланнівської сільських рад. Зараз її хочуть приєднати до Карлівської. Думки мешканців розділилися.

А тим часом добровільний процес децентралізації завершиться за кілька місяців.

Схоже

На тещу посадовця з Полтавської ОДА записано кілька елітних квартир

Олександр Біленький «забув» задекларувати 750 тис. грн, – НАЗК

Полтавська облрада може розглянути питання розподілу земель на позачерговій сесії ...

Депутати Полтавської облради провалили голосування щодо «формули Штайнмаєра»: як це ...

На сесію Полтавської обласної ради з’явилася лише половина депутатів

Коментарі