•  

Злочинці лізуть в БПП? Чи довіряти Президентові?

6600
Злочинці лізуть в БПП? Чи довіряти Президентові?


З'їзд партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", що відбувся в Києві в середу, 16 вересня, ухвалив рішення про участь політичної сили у виборах до місцевих органів влади 25 жовтня.

Більш як за два тижні до цього керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь зробив заяву в інтерв'ю громадському ТВ, про те, що Андрій Матковський буде йти на вибори в Полтаві від "БПП Солідарність". 

Хоча Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА та керівник обласної організації пратії "Солідарність" повідомляв, що Андрій Матковський не перебуває в лавах партії Порошенка.

І ось що ми бачимо: 16 вересня на з'їзді "БПП "Солідарность" поруч сидять Матковський і Пісоцький.

То кому вірити? Білоконю? Пісоцькому? І чи потрбіно вірити після цього Президенту Порошенкові? Якщо до лав "Солідарності" беруть злодіїв, які, очолювавши місто, розікрали всю його нерухомість, забравши землю навіть у школи!

Рішенням тридцять другої сесії п'ятого скликання Полтавськоі міської ради від 28 жовтня 2008 року ТОВ "Компанія Сенатор" отримала погодження на розташування готельних апартаментів з підземним паркінгом на земельній ділянці орієнтовною площею 0,2 га по вул. Жовтневій на міських землях житлово-громадського призначення за рахунок знесення гаражів і господарських будівель та частково за рахунок території школи №3 та школи мистецтв.

З метою впорядкування адресного плану міста надали земельній ділянці адресу -вул.Жовтнева, 35-б.

Матковський, міський голова, на той час, в якості відступних для школи, погодився із пропозицією ТОВ "Компанія Сенатор" щодо спорудження спортивного майданчика з тренажерами для загальноосвітньої школи №3 на загальну суму 300 тис. грн. у термін до 01.04.09 року.

За твердженнями засновника "Сенатора", для отримання земельної ділянки за вищевказаною адресою, він через директора компанії Шуліки О.І., сплатив наступні кошти:

1.Директору видавництва "Полтава"-150 тис. доларів США, за гаражі, належні видавництву

2.Сігику та Морозову -100 тис. доларів США, за гаражі, належні їм.

3.Матковському- 50 тис. доларів США,в подяку за те, що він міський голова

4.Близько 20 тис. доларів США Полтаваархпроекту за виготовлення технічної документації і проекту будівництва.

Ще близько 10 тис. доларів пішло на прибирання та вивіз гаражів з території забудови.

Проблема вся в тому, що школа №3, яка втратила частину земельної ділянки, до цього часу не отримала передбачених розпорядженням Матковського ні грошових коштів в повному обсязі, ні спортивного майданчику.

І лише 21.09.2009 року, ТОВ "Компанія Сенатор", в особі директора Шуліки Олени Ісааківни, передала, а Полтавська спеціалізована школа № 3 прийняла тренажери, на загальну суму 42309,00.грн.

Школа № 3 залишилася без частини своєї земельної ділянки, школа мистецтв також.

"Солідарність" Порошенка зі своїх білбордів закликає: "Зберегти країну", та чи робить вона це? Кондитерські вироби фірми Порошенка й далі продовжують продавати й завозити на територію зовнішнього ворога - Росії та на територію окупованого російськими найманими військами Донбасу й Луганщини.

Якщо й до своїх лав "Блок Петра Порошенка" бере людей, які не дбають про країну, а відверто розкрадали її, відмиваючи мільйони на корупційних схемах, про яку довіру до партії Президента й до нього самого може йти мова? Про яку "Збережену країну", про яку "Шану батькам" може після цього говорити Президент і його команда? 

Одного разу втративши довіру, повернути її буде неможливо. 

Схоже, що Президент і "Солідарність" свою довіру в людей утратили. 

Коментарі