•  

Злочини прокурора Ковальчука та поплічників на Рівненщині

6490
Злочини прокурора Ковальчука та поплічників на Рівненщині

Генеральній прокуратурі України
01601, м.Київ, вул. Різницька 13/15
Службі безпеки України
01601, м. Київ 1, вул. Володимирська, 35
ПІП заявника, адресні дані, телефон

Заява про бандитизм і корупцію в Рівненській обласній прокуратурі (в особі прокурорів Ковальчука Анатолія Дмитровича та Романчука Павла Івановича), в прокуратурі Рокитнівського району Рівненської області (в особі Скобух Івана Миколайовича та Кляпко Миколи Сергійовича) та в Рокитнівському РВ УМВС України у Рівненській області (в особі слідчих Євпат О.О. та Дудар Д.В.20.04.2015 року я направив до прокуратури Рокитнівського району Рівненської області заяву про вчинення злочину замовним та електронним листом (копія заяви надається).
20.04.2015 року прокуратура Рокитнівського району Рівненської області отримала мою заяву про вчинення злочину, про що і надається копія рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції працівнику Васильчук за довіреністю (копія надається).
Згідно ст. 214 ККУ, моя заява про вчинення злочину мала бути внесена до ЄРДР, про що мене в найближчі дні мали повідомити та надати листок-пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого!
Крім того, прокуратура Рокитнівського району Рівненської області мала негайно припинити подальше скоєння злочинів громадянином 1 (зазначення ПІП та його адреси) та громадянкою 2 (зазначення ПІП та її адреси) - виготовлення та збут наркотиків, скупка та перепродаж за кордон бурштину!
Окрім цього, прокуратура Рокитнівського району Рівненської області мала призначити почеркознавчу експертизу у відповідності до підроблених підписів підозрюваного у вчиненні злочину громадянином 3 (зазначення ПІП та його адреси)!
Більше того, прокуратура Рокитнівського району Рівненської області мусила призначити судово-медичну експертизу щодо неодноразових катувань незаконно затриманого громадянина 3 (зазначення ПІП) та належним чином дослідити вже наявні у потерпілого медичні довідки з цього приводу, а також положити край його катуванням та примушуванням надавати проти себе неправдиві покази!
Паралельно, прокуратура Рокитнівського району Рівненської області мусила дослідити факти завідомо неправдивого звинувачення та надання завідомо неправдивих свідчень щодо громадянина 3 (зазначення ПІП), у відповідності до ст. 383 та 384 ККУ!
Також прокуратура Рокитнівського району Рівненської області була зобов’язаною за моєю заявою перевірити численні факти злочинної діяльності адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли, від факту ним незаконного отримання адвокатського посвідчення (не знає російської та української мови, що є суттєвою запорукою для отримання посвідчення адвоката та провадження адвокатської діяльністі!) до фактів злочинного зговору із слідством, з метою незаконного обвинувачення громадянина 3 (зазначення ПІП) у не скоєному ним злочині!
Також даний адвокат причетний до катувань громадянина 3 (зазначення ПІП), адже він знав що його підзахисного - громадянина 3 (зазначення ПІП) постійно катують в Рокитнівській міліції і в прокуратурі з метою отримання хибних показань, а також цей адвокат на власні очі неодноразово бачив на тілі громадянина 3 (зазначення ПІП) наслідки таких катувань у вигляді синців, ран, шрамів, гематом, забоїв м’яких тканин, рівно як і медичні довідки про його побиття, однак категорично відмовлявся з цього приводу робити будь-які заяви та клопотання!
Крім цього, даний адвокат знав про наявність численних фактів незаконного примушування слідчим СВ Рокитнівського РВ УМВС України Дудар Д.В. та прокурорами Рокитнівського району Рівненської області громадянина 3 (зазначення ПІП) до надання проти себе неправдивих відомостей, а також про підробку даною міліцією і прокурорами підписів громадянина 3 (зазначення ПІП) з метою незаконного його звинувачення та осудження, однак цих злочинних дій чомусь не оскаржував до любих вищестоячих інстанцій!
Це також стосується і фактів незаконного виробництва та збуту наркотичних засобів, а також скупки та перепродажу іноземним компаніям бурштину особами 1 і 2 (зазначення їх ПІП). Підхахисний адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли - громадянин 3 (зазначення ПІП) неодноразово заявляв йому про існування цих злочинів в особах 1 та 2 (зазначення їх ПІП) і про потребу нагального повідомлення про це органів УМВСУ та прокуратури Рокитнівського району, однак вказаний адвокат напрочуд відмовлявся повідомляти про ці злочини органам правопорядку!
Тим не менше, прокурор Рокитнівського району Рівненської області Скобух І.М. у злочинний спосіб повністю проігнорував мою заяву про скоєння злочину, оскільки і досі не надав мені належної відповіді та нічого зі свого боку потрібного не зробив (ознака зловживання владою – ст. 364 ККУ!).
Також злочинний прокурор Рокитнівського району Рівненської області Скобух І.М. абсолютно не реагує на мої два запити щодо надання інформації від 20.04.2015 року (в електронному вигляді та замовним листом через Укрпошту), хоча законом гарантується отримання відповідей на запит про надання інформації до 5 (п'яти) діб (копія запиту надається)!

Оскільки в період з 20.04.2015 року по 27.04.2015 року прокуратурою Рокитнівського району Рівненської області зовсім не було відредаговано на мою заяву про вчинення злочину, про що я довідався по телефону, передзвонивши в дану прокуратуру, то я 27.04.2015 року звернувся зі скаргою до прокурора Рівненської області Ковальчук Анатолія Дмитровича (копія надається).
29.04.2015 року, у відповідності до даних рекомендованого повідомлення про вручення кореспонденції, працівник Рівненської обласної прокуратури Бега отримав мою скаргу (копія надається).
Крім цього, впродовж квітня-травня місяця я неодноразово надсилав скарги і заяви до прокурора Рівненської області Ковальчук Анатолія Дмитровича щодо неналежного ведення Рокитнівською прокуратурою кримінального провадження за № 12013190190000078.
За наданою мені інформацією ВО прокурора Рівненської області О.Романовським (копія листа надається), проведення досудового розслідування у вищевказаному провадженні було доручено слідчому СВ Рокитнівського РВ УМВС України в Рівненській області Євпату О.О., а процесуальне керівництво - старшому прокурору Рокитнівської прокуратури Кляпко М.С.
Однак, за 2,5 (два з половиною) роки даного кримінального провадження мене як потерпілого ніхто жодного разу не допитав: ні слідчий Євпат О.О., а ні процесуальний керівник Кляпко М.С.!
Також за 2,5 (два з половиною) роки кримінального провадження № 12013190190000078 слідчий СВ Рокитнівського РВ УМВС України Євпат О.О. та процесуальний керівник Кляпко М.С. жодного разу не допитали підозрюваного у вчиненні злочину (зазначення ПІП, адреси проживання та номеру мобільного телефону), рівно як і не винесли йому підозри у вчиненні злочину, хоча він у своїх смс безапеляційно визнав свій злочин (копія смс підозрюваного у скоєнні злочину надається)!?
Якщо врахувати той факт, що підозрюваний у вчиненні кримінального злочину (зазначення ПІП) у відповідності до кримінального провадження № 12013190190000078 заробив на незаконному розробленні родовищ бурштину приблизно 700 000 (сімсот тисяч) доларів США, за свідченнями чисельних односельців та його рідних і близьких людей, то стає більш чим очевидним, чому прокурор Рівненської області Ковальчук Анатолій Дмитрович, заступник прокурора Рівненської області Романчук Павло Іванович, прокурор Рокитнівського району Рівненської області Скобух Іван Миколайович, слідчий СВ Рокитнівського РВ УМВС України Євпат О.О. та старший прокурор прокуратури Рокитнівського району Рівненської області Кляпко М.С. працюють не на українську державу, а на бандитів, при цьому безсоромно отримуючи солідні зарплати з податків добропорядних але зубожілих українців!
Отож, прокурор Рівненської обласної прокуратури Ковальчук Анатолій Дмитрович у злочинний спосіб мою скаргу і чисельні заяви теж проігнорував, порушивши при цьому низку статтей ККУ і тим самим визнавши себе посадовим злочинцем!

04.05.2015 року я направив повторну заяву про скоєння злочину у вигляді телеграми прокурору Рівненської обласної прокуратури Ковальчук Анатолію Дмитровичу (копія надається).
У відповідності до даних електронного повідомлення № 6068 від 06.05.2015 року про вручення заяви по телеграфу, 05.05.2015 року отримав мою заяву працівник Рівненської обласної прокуратури Корнелюк (копія повідомлення надається).
19.05.2015 року мені було надіслано лист за № 15/1-1320-15 першим заступником прокурора Рівненської області Романчук Павлом Івановичем, яким мені повідомлялося про відмову у внесенні моєї чергової заяви про вчинення злочину до ЄРДР на підставі того, що моя заява була дещо більшого розміру, аніж кримінальним кодексом це буцімто передбачено (копія такого листа надається)!?
Крім того, перший заступник прокурора Рівненської області Романчук Павло Іванович у небачений досі злочинний спосіб не пояснив у своєму листі, на підставі яких статей та яких саме кодексів України він відмовляється реагувати на паралельно зазначені у моїх заявах та телеграмах факти:

1) незаконного виготовлення та продажу наркотиків громадянином 1 (зазначення ПІП) та громадянкою 2 (зазначення ПІП) в с.Вежиця Рокитнівського р-ну Рівненської області;
2) незаконної скупки та перепродажу бурштину громадянином 1 (зазначення ПІП) та громадянкою 2 (зазначення ПІП) в с.Вежиця Рокитнівського р-ну Рівненської області;
3) надання завідомо неправдивих заяв та свідчень громадянином 1 (зазначення ПІП) та громадянкою 2 (зазначення ПІП) про нібито скоєння злочину громадянином 3 (зазначення ПІП);
4) катування незаконно затриманого громадянина 3 (зазначення ПІП) з метою отримання завідомо неправдивих показів;
5) відмови у проведенні судово-медичної експертизи Рокитнівською прокуратурою Рівненської області незаконно затриманого і звинуваченого громадянина 3 (зазначення ПІП);
6) підробки підписів громадянина 3 (зазначення ПІП) слідчим СВ Рокитнівського РВ УМВС України Дудар Д.В. та прокурорами Рокитнівської прокуратури;
7) незаконного отримання посвідчення адвоката та незаконної адвокатської практики Алімамедова Імрана Акпер Огли;
8) злочинної співучасті адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли в катуванні незаконно затриманого громадянина 3 (зазначення ПІП);
9) злочинної співучасті адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли в незаконному отриманні доказів проти громадянина 3 (зазначення ПІП);
10) злочинної співучасті адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли в підробці підписів незаконно затриманого громадянина 3 (зазначення ПІП);
11) приховування адвокатом Алімамедовим Імраном Акпер Огли отримання тяжких тілесних ушкоджень громадянина 3 (зазначення ПІП) від міліції та прокурорів Рокитнівської прокуратури Рівненської області;
12) приховування Рівненською обласною прокуратурою численних зловживань прокурорами Рокитнівської прокуратури у Рівненській області, в тому числі зловживань, пов’язаних з не розглядом моїх багатьох заяв про вчинення злочину та корупційне затягування аж на 2,5 (два з половиною) роки розслідування існуючого кримінального провадження за № 12013190190000078, і т.д.
Опираючись на дванадцять вище перелічених доказів витікає наступне – прокурор Рівненської обласної прокуратури Ковальчук Анатолій Дмитрович, перший заступник прокурора Рівненської області Романчук Павло Іванович та прокурор Рокитнівської прокуратури Рівненської області Скобух Іван Миколайович кришують наркодилерів і янтарних баронів у Рокитнівському районі Рівненської області!
Крім того, прокурор Рівненської обласної прокуратури Ковальчук Анатолій Дмитрович, перший заступник прокурора Рівненської області Романчук Павло Іванович та прокурор Рокитнівської прокуратури Рівненської області Скобух Іван Миколайович незаконно переслідують, катують і осуджують невинних людей, які намагалися боротися з незаконним обігом наркотиків та незаконною скупкою і перепродажем бурштину за кордон!
Крім того, прокурор Рівненської обласної прокуратури Ковальчук Анатолій Дмитрович, перший заступник прокурора Рівненської області Романчук Павло Іванович та прокурор Рокитнівської прокуратури Рівненської області Скобух Іван Миколайович не тільки всіма силами і засобами забезпечують життєдіяльність колишньої корупційної і бандитської прокурорської піраміди у Рівненській області, але і являються її активними інструментами!

Враховуючи вище викладене, керуючись ст. 214, 305, 307, 316, 364, 365, 367, 368, 369, 383, 384 КПК України

П Р О Ш У:


1) Належним чином зареєструвати моє звернення;
2) Провести ретельну та неупереджену перевірку зазначених мною фактів;
3) Притягнути до відповідальності злочинного прокурора Рокитнівського району Рівненської області Скобух Івана Миколайовича за зловживання владою та за корупцію;
4) Притягнути до відповідальності прокурора Рівненської обласної прокуратури Ковальчука Анатолія Дмитровича за зловживання владою та за корупцію;
5) Притягнути до відповідальності першого заступника прокурора Рівненської області Романчука Павла Івановича за зловживання владою та за корупцію;
6) Притягнути до відповідальності громадянина 1 (зазначення ПІП) та громадянку 2 (зазначення ПІП) за виготовлення та продаж наркотиків, а також за скупку і перепродаж бурштину;
7) Притягнути до відповідальності адвоката Алімамедова Імрана Акпер Огли за співучасть у злочинах прокурорів Рокитнівської прокуратури та слідчого СВ Рокитнівського РВ УМВС України Дудар Д.В., а також за незаконне отримання посвідчення адвоката;
8) Зареєструвати мої дві заяви до ЄРДР, які я надавав Рокитнівській районній прокуратурі та Рівненській обласній прокуратурі (копії надаються), в реєстрації яких мені було незаконно відмовлено;
9) Призначити судово-медичну експертизу громадянина 3 (зазначення ПІП) з метою з’ясування степені завданої шкоди його здоров’ю та госпіталізувати його;
10) Притягнути до відповідальності слідчого СВ Рокитнівського РВ УМВС України Дудар Д.В. за підробку підписів громадянина 3 (зазнапчення ПІП), за насильницьке отримання від громадянина 3 (зазначення ПІП) хибних показів та за катування громадянина 3 (зазначення ПІП);
11) Надати мені відповідь у встановлений законом строк.

Додаток: на 16 (шістнадцяти) аркушах у копіях документів, згідно зазначених прикладів у тексті даної заяви, що пронумеровані та скріплені підписом заявника.

Заявник: ПІП заявника підпис дата

Посилання на джерело: http://www.moyray.com/810.html

Коментарі