•  

Злочинна гільдія президентського годинника

1870
Злочинна гільдія президентського годинника

"Останній Бастіон" провів розслідування "скромного" життя держслужбовців і простежив, звідки ростуть ноги в моді на носіння годинників від Apple, які коштують, як річна зарплата пересічного українця.

Знайомтеся, заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький. Має годинник Apple Watch, вартість якого становить від 17 до 100 з гаком тисяч гривень. Годинник Пісоцького схожий на модель за 35 тисяч гривень, тобто 1300 доларів. Це при тому, що в декларації доходів Пісоцький зазначив цифру 25.790 тисяч грн. Тобто, на свій годинник перший заступник Головка збирав півтора роки. Не ївши і не пивши, звісно. Або ж гарно вторгував на Сорочинцях. Шашличками кошерними. Тещі видніше.

Така сама ситуація (і такий самий годинник!) в щойно ставленого голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького. Згідно з декларацією (річний дохід ні багато ні мало 2 тисячі 800 гривень), Біленький на свій годинник збирав понад 10 років!!!

Схоже, в Полтавській ОДА й облраді існує неписане правило: накопив на Apple Watch - отримав крісло. Чом і ні, якщо і в голови ОДА Валерія Головка (барабанний дріб) теж годинник від Apple. За його словами - то синовий подарунок.

Може, цей наручний аксесуар показує приналежність до певної касти чи гільдії? Хто зна… Але якщо й так, то сліди тягнуться до Президента та його раті. 

На фото згори Валерій Гройсман, голова Верховної Ради.

Власне, сам Гарант Конституції.

А хто з пересічних українців може дозволити собі годинника, вартістю понад тисячу доларів? Невже, Президент і його ставленики настільки вирізняються, що можуть собі дозволити розкішні годинники. Тут, мабуть, спрацьовує правило: якщо в тебе немає Apple Watch, то в когось їх два. У кого саме, ми вже побачили. 

Коментарі