•  

Злочинне угруповання з полтави налагодило секс-індустрію за кордоном

390

Співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Полтавській області викрили організовану злочинну групу, учасники якої налагодили бізнес з надання українськими жінками сексуальних послуг у країнах Близького Сходу.


За словами начальника УБОЗ Юрія Буценка, організувала такий бізнес 32-річна мешканка Полтави спільно зі своїм цивільним чоловіком та сусідкою ще торік.

Спільники вербували молодих жінок, яких в подальшому переправляли через державний кордон. Утримувати місця розпусти за межами нашої країни зловмисники умудрялися, бронюючи номери в готелях.

Підшукувати клієнтів допомагали новітні технології. Учасники ОЗГ створили власний сайт у всесвітній мережі Інтернет, де розмістили рекламу з фотографіями дівчат, переліком сексуальних послуг, їх вартістю, а також контактними телефонами організаторів. Відповідну рекламу опублікували й на міжнародних сайтах.

- Готелі чотирьох держав облюбували спільники, а клієнтами ставали як місцеві мешканці, так і громадяни інших держав, які знаходилися з візитом у цих країнах, - сказав Юрій Буценко.

Для замовлення обраної через мережу Інтернет дівчини потрібно були лише набрати на мобільний телефон зловмисникам та домовитися про вид сексуальних послуг та їх оплату, яка за 1 годину коливалась в межах від 300 до 700 доларів США.

В подальшому дівчата щотижнево через всесвітню платіжну систему переправляли для своїх «роботодавців» на Україну від 1 до 5 тисяч доларів США, які останні отримували через різні банківські установи.

Наразі відомо про 25 дівчат, які періодично працювали на угруповання.

Оперативники УБОЗ спільно зі слідчими довели до суду провадження по обвинуваченню учасників угруповання за ч. 2 ст. 302 «Створення або утримання місць розпусти і звідництво» Кримінального кодексу України.

- Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, - підкреслив начальник УБОЗ Юрій Буценко.

Коментарі