•  

ЗМІ:Танки та БТРи із Росії зайшли на територію України і йдуть на Маріуполь

660
ЗМІ:Танки та БТРи із Росії зайшли на територію України і йдуть на Маріуполь

Вранці 25 серпня колона російських військ увійшла на територію України, почала обстрілювати Новоазовськ і рушила на Маріуполь.

"Ми спостерігали, як російський десант зайшов з боку кордону через поля. У колоні були танки, БТР і "Камази". Вони розташувалися на полі між селами Щербак і Маркіне, трохи вище пункту пропуску "Новоазовськ". Їх дозор і кілька танків висунулися в район селища Рози Люксембург", - розповів прикордонник Дмитро з частини 9937 Донецького прикордонного загону, передає ТСН.

Російські війська увійшли вглиб території України на 4-5 км, а дозор пройшов трохи далі - на 10 км. Українські прикордонники відступили, відстань між ними і військами агресора - 3-4 км. Наші військові нарахували не менше 10 танків, на БТРах - прапори десанту.

"Ми - піхота, а проти нас танки, БТР і артилерія. Оборону тримати при наступі ми ще зможемо, якщо буде наступати піхота, посилена БТРами, але не при наступі танків", - каже Дмитро.

За словами прикордонника, росіяни почали обстрілювати їхні колишні позиції під Новоазовськом, колона рушила по прямій дорозі на Маріуполь. У той же час, в прес-службі Донецького прикордонного загону сказали, що не володіють інформацією про вторгнення російських військ.

Схоже

Чи буде прогрес із новим спецпредставником? Мартін Сайдік пообіцяв насичений ...

"Прогресу досягнути не вдалось". У Мінську завершили свою роботу три ...

Полтавський ветеран-афганець розкритикував стратегію і тактику АТО

«Якщо розраховуєш на армію – буде біда» - боєць «Азову»

Більше 200 українських військовослужбовців потрапили в полон під Іловайськом

Коментарі