•  

Знеструмлення викличе аварії на котельнях і тепломережах – Полтаватеплоенерго

110
Знеструмлення викличе аварії на котельнях і тепломережах – Полтаватеплоенерго

Аварійних ситуацій в котельнях і на теплових мережах не уникнути, якщо раптові віялові відключення електрики торкнуться технологічного обладнання Полтаватеплоенерго.

Про це заявив генеральний директор комунального підприємства Володимир Чернявський.

За словами комунальника, проблеми в теплозабезпеченні Полтави виникнуть через раптовість: наразі енергетики Полтави без попереджень споживачів влаштовують знеструмлення заради економії електрики. Теплова мережа Полтави впорається з віяловим відключенням тільки якщо обладнання готувати завчасно – попереджає тепловик.

Поки відключення об’єктів Полтаватеплоенерго не торкнулися, проте підприємство занесене до переліку.

«Немає жодного сумніву, що за будь-яким відключенням без попередження ми отримаємо аварійні ситуації і на котельнях і на теплових мережах. Всі розуміють, що при раптовому відключенні котельні, де температура теплоносія в котлах сягає 100 градусів і тиск кілька атмосфер, та припинення електропостачання з відключенням всього технологічного обладнання – не виключені будь-які сценарії. У всякому випадку проблеми будуть. Можна дискувати лише навколо обсягів та масштабів цих проблем», – заявив Володимир Чернявський.

«Полтаваобленерго» днями заявило, що скласти заздалегідь графік відключень від електропостачання наразі не можуть, бо це залежить не від них.

Коментарі