•  

ЗНО з української мови та літератури доведеться здавати і тим, хто у ВУЗ не збирається

110
ЗНО з української мови та літератури доведеться здавати і тим, хто у ВУЗ не збирається

5 січня в Україні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

Як повідомили у Центрі оцінювання якості освіти, у 2015 році вступ до вищих навчальних закладів здійснюватиметься тільки за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

У Центрі зазначають, що усі 11-класники складатимуть тести з української мови та літератури. Незалежно від того, чи планують випускники вступати до вищих навчальних закладів чи ні, складати державну підсумкову атестацію з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання базового рівня доведеться всім. Результат буде зарахований до атестатів.

Нагадаємо, нинішні тести з української мови та літератури, а також математики будуть двох рівнів складності - базовий і поглиблений, де рівень складності визначає вуз. Для вступу можна використовувати тільки сертифікати з результатами ЗНО-2015! ЗНО буде проводитися з 12 предметів. Кожен учасник тестування може вибрати для збірки не більше 4-х предметів, з яких одна - українська мова та література. Реєстрація для участі у ЗНО 2015 розпочалася 5 січня і триватиме до 20 лютого 2015 року.

Коментарі