•  

Знову показав характер: Трамп запросив до Білого дому «неполіткоректного» карикатуриста

2860
Знову показав характер: Трамп запросив до Білого дому «неполіткоректного» карикатуриста

Американський президент Дональд Трамп продовжує нервувати ліберальну публіку. На конференцію соціальних медіа, що відбудеться у Білому домі 12 липня, Трамп запросив відомого карикатуриста Бена Гаррісона.

Гаррісон став об’єктом ненависті з боку лібералів не лише через свої переконання, але й через спосіб їхнього донесення – дошкульні і надзвичайно популярні серед американців карикатури.

Художник дозволяє собі підіймати у роботах найбільш табуйовані теми.

Так, зокрема, Гаррісон – принциповий противник мультикультуралізму. Ряд його робіт присвячено проблемі неєвропейської міграції до країн Європи та США.

Нещодавно Гаррісон відверто підтримав протести «жовтих жилетів» у Франції.

Художник не оминає увагою і проблем лицемірства багатьох політиків, політичних оглядачів та ЗМІ.

Наприклад, одна з його робіт присвячена звинуваченням Трампа у «проросійськості» на тлі реальної дружби з Путіном європейських ліберальних лідерів, зокрема Ангели Меркель. Інша – лицемірному замовчуванню ультралівого насильства.

Гаррісон не цурається і проблематики закулісного виміру американської та світової політики. Вороги Гаррісона часто використовують цю обставину для звинувачень митця у «антисемітизмі». Однією з провідних тем творчості художника є так звана «глибинна держава» (deep state), тобто група політиків та крупних фінансистів, якій належить реальна влада в державі незалежно від виборів. Гаррісон досить прихильно ставиться до Дональда Трампа, але у своїх роботах часто вказує на те, що влада чинного президента серйозно обмежена з боку «глибинної держави».

Схоже

Учасники гей-параду пройшли вулицями Харкова з плакатом «Смерть нації» (оновлено)

Коли нацистів немає, їх потрібно вигадати: «Громадське» оприлюднило сюжет, де ...

Комуністична ідеологія як норма для народних обранців — поганий приклад ...

Кандидату до Єврокомісії обіцяють проблеми, оскільки він протистояв планам Джорджа ...

Дочірнє підприємство компанії «Google» порушує права дітей

Коментарі