•  

«Золотий» унітаз подарували заступнику голови Полтавської ОДА

5610
«Золотий» унітаз подарували заступнику голови Полтавської ОДА

Так полтавці відзначили чутки про зняття з посади регіонала-корупціонера.

В Полтаві під ворота маєтку місцевого чиновника, ще до сьогодні першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Олега Пругла жителі міста принесли «позолочений» унітаз.

Сьогодні чиновника-регіонала можуть посунути з посади.

Сантехнічний виріб, вкритий золотою фарбою, на думку активістів, уособлює своєрідний гарбуз – символ недовіри для чиновника часів Януковича.

«Сьогодні обурені брехнею та бездіяльністю першого заступника голови ОДА полтавці, подарували латентому корупціонерові золотий унітаз. Адже Олега Пругла можна сміло асоціювати з режимом Януковича за масштабами корупції, закритості та бездіяльності» - прокоментував громадський активіст Сергій Чередниченко.

Самого Пругла вдома не виявилось, або просто не вийшов, унітаз лишили перед в’їздом.

Щоправда радість активістів невелика. Уже відомо, що вільне місце в ОДА посів інший регіонал – Андрій Пісоцький, який балотувався до Парламенту та місцевої ради по списках Партії Регіонів та політсили Наталії Королевської.

За такої прихильності губернатора Полтавщини Валерія Головка до Партії Регіонів і Олег Пругло зможе не лишитися без «теплого» крісла та стати вже не першим, а просто заступником, місце якого вакантне.

Коментарі