•  

Зрада власної країни і народу , допомогу окупанту - завжди доля мерзотників

390
Зрада власної країни і народу , допомогу окупанту - завжди доля мерзотників

Навіщо в Горлівці вбили депутата міської ради Володимира Рибака ? Навіщо в Слов'янську викрали американського журналіста Саймона Островського ? Навіщо безчинствують на вулицях? Навіщо загрожують людям? Це Путін дзвонить " народному мерові" Савельєву та іншим його спільникам в захоплених містах і вимагає викрадати , вбивати і мародерствувати ? Або такі вказівки надходять з ФСБ ?

 

 Ні, все набагато простіше - тому що Росія віддала ініціативу в руки самих звичайних бандитів. А на кого ще вона могла б спертися ? До правого справі нерідко примазується різна наволоч . Але підтримка зла , зрада власної країни і народу , допомогу окупанту - завжди доля мерзотників . Саме тому Росія не змогла знайти в переповненому її шанувальниками Криму нікого , крім одіозного бізнесмена з кримінальним минулим і смішний кличкою "Гоблін " для реалізації великого плану " повернення додому".

 Саме тому в Севастополі , просякнутому через край шовінізмом , на роль "народного мера" - тобто прокладки , необхідної до появи справжнього керівництва - знайшовся не який-небудь представник місцевої влади , а пройдисвіт, що видає себе за бізнесмена , але судячи з біографії , завжди служив саме зазначеної " прокладкою " - тільки для російських спецслужб. Саме тому з демонтажем української державності у Кремля все почало виходити всерйоз тільки після того , як до влади в нашій країні прийшов Янукович зі своєю " малиною ". Чому в Слов'янську , Горлівці та інших містах південного сходу , де загарбники адміністративних будівель проголошують " народних мерів " , " народних губернаторів " , " народні республіки " і інші дрібниці , має бути інакше ?

Хто погодиться грати незавидну роль "прокладки " за неясних перспективах? Так, звичайно , якщо Путін введе війська і окупує твою землю , ти отримаєш всі нагороди , які личать зраднику - і навіть якщо позбавлять придуманої посади , то нагородять грошима і доступам до крадіжок. А якщо не введе ? А якщо домовиться за твоєю спиною ? У Путіна он скільки грошви , тобі і не снилося - і їх теж потрібно рятувати. Саме тому в ополчення " народних республік " йдуть люди з кримінальною психологією , які хочуть насолодитися своїм несподіваним злетом , своїм новим становищем , своєю можливістю карати і милувати - краще , звичайно , просто карати , чого там милувати , це не по- пацанськи . 

Фінансовий " горизонт " цих людей - 50 доларів , які можна отримати з донецького єврея , котрий злякався їх нацистської реєстрації - у мене немає сумнівів , що листівка про реєстрацію в "Донецької народній республіці " сама що ні на є справжня , що від неї почали відмовлятися лише тоді, коли " активістам" пояснили , що своїм природним бажанням " нажитися на жидах " підставляють Кремль. Уявлення про світ - навіть не з російського , а з радянського телевізора : не випадково слов'янський ватажок , повідомляючи про захоплення американського журналіста , поінформував про його головне злочині - подвійне громадянство Сполучених Штатів та Ізраїлю ! Звичайно , ким може бути людина з двома такими страшними паспортами ? Тільки шпигуном !

Якщо такі люди збережуть можливість мародерствувати на південному сході, вони обов'язково доведуть край до терору і громадянської війни. І цей кошмар не зупинить ніяка російська армія - як ніяка російська армія не зупинить прийдешніх конфліктів у Криму . Путін просто не може зрозуміти, на який людський , з дозволу сказати , матеріал йому доводиться використовувати для задоволення свого марнославства. Він вірить , що контролює все і всіх. Але ящик Пандори відкрито - і скоро Кремль переконається , що йому не захистити від пройдисвітів , гопників і " гоблінів " не тільки тероризованого і окуповані території , а й саму Росію.

Віталій ПОРТНИКОВ.

 

Коментарі